Джокович: Якщо мене не допустять на US Open, це не буде кінцем світу

Серб прокоментував можливий пропуск US Open через відмову вакцинуватися від коронавірусу. Він вважає це рішення несправедливим.

Читайте також Джокович обурений відстороненням тенісистів Росії та Білорусі від Вімблдону

Днями я листувався з Тенісом Сандгреном і подякував йому за публічну підтримку в цій історії. Він сказав дуже розумні речі: якщо ви не пускаєте невакцинованих гравців, не пускайте всіх (невакцинованих). Де логіка з точки зору медицини, що Теніс може грати, тому що він є громадянином США, а я не можу?
– наголосив Джокович.

Новак наголосив, що наразі він повністю зосереджений на Вімблдоні.

"Якби я мав американський паспорт або грін-карту, я б зміг зіграти. Якщо мене не допустять на US Open, це не буде кінцем світу і ми підемо далі. Але зараз я повністю зосереджений на Вімблдоні", – додав сербський тенісист.

Зазначимо, що наразі іноземцям без щеплення від ковірусу заборонений в’їзд у США.

Джокович і його сумна історія на Australian Open

  • Джокович вже пропустив у цьому році Australian Open через відмову вакцинуватися.
  • На початку січня Джокович прилетів до Мельбурна для участі в Australian Open.
  • В аеропорту тенісист не зміг пройти паспортний контроль. Причиною стала плутанина з оформленням візи. До того ж тенісист не мав щеплення проти коронавірусу.
  • Прикордонники анулювали візу та затримали Новака. Серб подав апеляцію та виграв її, після чого ануляцію візи було скасовано.
  • Потім виявилося, що міністр імміграції може особисто розгляну цю справу і, користуючись своїми повноваженнями, може повторно скасувати візу тенісиста, що він і зробив. Після чого Джоковича депортували з Австралії.