Як повідомляє видання dni.ru, дівчина, яка близько спілкується з дружиною спортсмена, заявила, що Христина сильно образилася на Артема. За словами подруги, вона більше не може терпіти глузування з боку Дзюби і не хоче залишатися жертвою.

Дивіться також У Дзюби вимагали 5 мільйонів доларів за інтимне відео, справою займається ФСБ

"Найбільше їй неприємно, що вся країна вже знає, якою вона виглядає дурепою", – розповіла дівчина.

Також друзі футболіста зізналися, що після публікації скандального ролика відносини в його родині стали значно більш напруженими.

Що відомо про скандал з інтимним відео Дзюби

  • У суботу, 7 листопада, в мережі було опубліковано відео, на якому форвард збірної Росії та "Зеніту" Роман Дзюба займається мастурбацією. Відео стало надзвичайно популярним.
  • Згодом виявилося, що відео – з телефону самого Дзюби. І воно було знято ще у 2019 році. До зловмисників відео потрапило завдяки тому, що вони зламали його телефон та отримали до нього доступ.
  • Артем Дзюба одразу відчув "народну любов" після того, як відео злили в мережу. Йому довелося майже одразу закрити доступ до свого профілю в інстаграмі.
  • В неділю, 8 листопада, фанати "Зеніту", за який виступає Дзюба, присвятили йому банер з написом "В історію важко потрапити, але легко вляпатися". Ця фраза належить сатирику Михайлу Жванецькому, який помер 6 листопада.
  • Окрім того, Дзюбу позбавили капітанської пов'язки в "Зеніті". Однак на гру проти "Краснодара" він таки вийшов.
  • Пікантності ситуації додав той факт, що на задньому фоні розпізнали голос телеведучої Марії Орзул. Пару одного разу помітили разом. Хоча обоє на той час були в офіційних стосунках. Орзул після цього розвелася з чоловіком, а Дзюба таки залишився з дружиною.