Київське Динамо опинилось за крок від основної стадії Ліги чемпіонів. 21 серпня команда Олександра Шовковського зіграє свій перший матч у раунді плей-оф кваліфікації проти Зальцбурга, пише 24 Канал.

До теми Майже ідеальна статистика: як Динамо било команди з Австрії в Лізі чемпіонів та єврокубках

Крок до футбольних зірок

"Біло-сині" починали свій шлях у найпрестижнішому єврокубку з другого кваліфікаційного раунду. Для виходу в лігову стадію ЛЧ Динамо потрібно пройти трьох опонентів.

Спершу кияни розібрались із Партизаном, не залишивши сербам ані шансу (6:2, 3:0). Після цього кияни змогли вирвати путівку далі у боях проти шотландського Рейнджерс.

"Вдома" Динамо втратило перемогу у компенсований час (1:1), а ось у Глазго підопічні Шовковського змогли добити Рейнджерс. Тепер же киян від основного етапу Ліги чемпіонів відділяє лише Зальцбург.

Австрійці змогли у минулій стадії здолати нідерландський Твенте – 2:1 вдома та 3:3 на виїзді. Варто відзначити, що невдаха пари Динамо – Зальцбург відправиться в основну стадію Ліги Європи. Друга гра між командами відбудеться у вівторок, 27 серпня.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Динамо – Зальцбург можна буде на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – 21 серпня о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Динамо – Зальцбург. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

ДИНАМО – ЗАЛЬЦБУРГ 0:2

Голи: Нене, 29, К'єргорд, 49 (пен).

ДИНАМО: Бущан – Караваєв, Попов, Михавко, Дубінчак – Бражко, Піхальонок, Шапаренко – Кабаєв, Ванат, Ярмоленко.

ЗАЛЬЦБУРГ: Блазвік – Дедіч, Пьонтковскі, Бейду, Терзич – Бідструп, Гурна-Дуат, К'єргард – Глух, Єо, Нене.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Динамо не виглядало безнадійно, але по рахунку без шансів поступилось Зальцбургу 0:2. Тепер киянам необхідно обігрувати суперника на його полі за тиждень, 27 серпня.

90+4 хвилина

Момент у Шапаренка. Микола пробивав після скидки Волошина, але удар прийшовся по центру. Блазвік забрав м'яч.

90+2 хвилина

Неточний простріл від Волошина на Супрягу.

90 хвилина

Суддя компенсував п'ять хвилин.

88 хвилина

Остання заміна Динамо. Супряга вийшов замість Кабаєва.

87 хвилина

Знову Капальдо пробачає Динамо, пробиваючи впритул вище воріт.

86 хвилина

У Зальцбурга Ратков міняє К'єргорда.

84 хвилина

А от Капальдо у контратаці ледь не покарав Динамо. Не реалізував форвард вихід віч-на-віч.

83 хвилина

Стійка! Попов пробив у каркас воріт після навісу від Піхальонка з кутового. Не щастить Динамо сьогодні...

82 хвилина

Волошин пробив з-під Пьонтковскі, але Блазвік був до цього готовий.

81 хвилина

Дубінчак зірвався на суперникові та був попереджений арбітром.

78 хвилина

Волошина збив ван дер Бремпт, за що отримав жовту картку.

75 хвилина

Шикарний простріл від Шапаренка знайшов перед воротами Блазвіка Брагару. Проте Максим не влучив по м'ячу.

72 хвилина

Цікаві заміни від Шовковського. Замість Караваєва та Ваната на поле вийшли Брагару та Тимчик.

69 хвилина

Шапаренко відгукнувся на простріл від Волошина, але удар вийшов слабким та неточним.

67 хвилина

У Зальцбурга аж три заміни. Поле залишають Нене, Єо та Гурна-Дуат. Їх замінили Дагім, Лукич та Капальдо.

64 хвилина

Дві заміни від Шовковського. Ярмоленко та Бражко залишили поле, замість них вийшли Волошин та Михайленко.

59 хвилина

Небезпечний момент у Глуха, який замикав простріл з флангу. Бущан парирував удар, а Попов виніс м'яч.

57 хвилина

Дальній удар Шапаренка не став проблемою для воротаря Зальцбурга.

54 хвилина

Ярмоленко вивів Ваната на рандеву із Блазвіком, проти Пьонтковскі в останній момент кинувся під удар форварда.

52 хвилина

Неймовірний момент у Ярмоленка! Андрія сам на сам вивів Кабаєв, але вінгер киян впритул пробив вище воріт.

49 хвилина

ГОЛ. К'єргорд розвів Бущана та м'яч по різним кутам. 0:2

Відео голу:

48 хвилина

Пенальті. Караваєв збив у власному майданчику Єо. Беззаперечна позначка...

Початок другого тайму

Гра поновлена, продовжуємо!

Шапаренко та Дедич влаштували бійку в перерві та отримали по жовтій картці.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Динамо непогано виглядало у першій половині гри, але рахунок на користь Зальцбурга 0:1. Відпочиваємо.

45+1 хвилина

Попов перехопив м'яч, який йшов на Нене для виходу сам на сам.

45 хвилина

Дві хвилини додав суддя.

42 хвилина

Неточний дальній удар від ван дер Бремпта.

38 хвилина

Небезпечний удар від Караваєва після розрізного пасу Ярмоленка. Трохи неточно.

35 хвилина

Бущан рятує Динамо після дальнього пострілу К'єргорда.

33 хвилина

Глух дотепно вивів Єо на ударну позицію, але той пробив дуже неточно.

29 хвилина

ГОЛ. Зальцбург відкриває рахунок. Єо ефектно прибрав Попова, втік до майданчика Динамо та вивів Нене сам на сам із Бущаном. Той без проблем реалізував момент. 0:1

Відео голу:

28 хвилина

Крутий момент у Ваната! Владислав отримав м'яч після скидки Караваєва та пробивав за двох метрів. Захисник встиг кинутися під м'яч.

27 хвилина

Вимушена заміна у Зальцбурга. Травмований Терзич поступився місцем на полі ван дер Бремпту.

24 хвилина

Бражко ефектно розвернув атаку дальнім пасом на Ярмоленка. Той увійшов у майданчик та скинув на Піхальонка, але м'яч вийшов за лицьову лінію.

21 хвилина

Бущан забрав м'яч до рук після дальнього пострілу Гурни-Дуата.

17 хвилина

Михавко вдало підчистив після неприємного прориву від Глуха.

14 хвилина

Ярмоленко та Ванат невдало перепасувались перед карним майданчиком Зальцбурга.

10 хвилина

Ванат головою неточно пробив післ навісу.

8 хвилина

Супермомент у Ярмоленка! Андрія вивів Шапаренко на ударну позицію, але вінгер замість удару вирішив піти у дриблінг. Невдало.

6 хвилина

Піхальонок перехопив м'яч у центрі поля, але невдало вивів Ваната на рандеву із кіпером.

3 хвилина

Нене невдало подав у динамівський майданчик. Михавко виніс м'яч подалі.

Початок матчу

Зустріч у Любліні стартувала!

Команди виходять на поле!

Зальцбург двічі перетинався із українськими командами в єврокубках. В обох випадках "бики" вилітали:

• Ліга чемпіонів 2007-2008, кваліфікація. Шахтар – Зальцбург 0:1; 3:1
  • Ліга Європи 2011-2012, 1/16 фіналу. Металіст – Зальцбург 4:0, 4:1

Динамо відіграло 16 матчів проти австрійських клубів. Кияни мають відчутну перевагу: