Сидорчук в інтерв'ю клубному сайту "Динамо" розповів, що оцінювати тренера – це не завдання футболістів. Втім, він сподівається, що з Луческу клуб досягне успіху.

До речі: У штаб Луческу в "Динамо" може увійти легенда "Шахтаря"

Усе сталося досить швидко

За словами Сергія, він не встиг усвідомити, що пішов попередній наставник, як призначили нового.

"Я не та людина, яка дає оцінку, а всього лише футболіст. Не у нашій компетенції обговорювати рішення керівництва, наше завдання виходити на поле і грати у футбол", – сказав Сергій.

Сергій припустив, що з Луческу "Динамо" прогресуватиме.

Те, що Мірча Луческу відомий і титулований тренер у Європі – це факт. Думаю, у спортивному плані ми будемо більше перемагати, рости і прогресувати,
– сказав капітан киян.

До теми: Радий, що буду працювати з таким тренером: гравці "Динамо" вперше оцінили призначення Луческу

Також Сергій прокоментував резонанс довкола призначення нового тренера. Все тому, що Луческу очолював принципового суперника "Динамо" – донецький "Шахтар".

Згоден, що подія неординарна. Думаю, кожен сприйме її по-своєму. В емоційному плані ця новина, безумовно, створила інформаційний бум і відразу викликала багато суперечок і думок, у тому числі і негативних. Але це були емоції, перш за все пов'язані з одним з попередніх місць роботи тренера,
– зазначив футболіст.

Він впевнений, що "Динамо" виграє від запрошення Луческу.

"Зараз, коли вже минуло кілька днів, якщо прибрати емоції і залишити спортивну складову, впевнений, "Динамо" тільки виграє від цього призначення. Луческу дійсно дуже довго працював у "Шахтарі", і хто краще за нього знає нашого головного і принципового конкурента зсередини? Тож цей факт тільки на руку "Динамо", в цьому кроці є серйозні плюси", – резюмував футболіст.

Варте уваги: #ДинамоБезСуркісів: ультрас запустили хештег після призначення Луческу

Луческу очолив "Динамо"

  • Луческу 23 липня офіційно став 36-м тренером в історії "Динамо". Він підписав контракт на 2 роки з опцією продовження на рік.
  • Зарплата Луческу в "Динамо" складатиме близько 1,2 мільйона євро на рік. За інформацією ЗМІ, "Динамо" може розірвати контракт, якщо Луческу не виконуватиме завдання на сезон.
  • Помічником Луческу в "Динамо" може стати Олександр Спиридон або В'ячеслав Шевчук.
  • Запрошення Луческу в Київ викликало обурення фанатів "Динамо" та легендарних футболістів клубу.