Детройт – Бруклін 111:121 OT (25:26, 35:24, 17:30, 29:26, 5:15)

Дивіться також: Українець вийшов у старті на матч НБА та став одним з найкращих гравців – відео

Команди провели досить результативну та рівну першу чверть. У другій 12-хвилинці "Пістонс" спробували піти у відрив, зокрема, перед великою перервою перевага "Детройта" складала 10 очок.

"Бруклін" відігрався у третій чверті, розгромивши господарів паркету – 17:30. Втім, "Детройт" не виключився з гри і в останній чверті був близький як до перемоги, так і до поразки.

Переможець визначився в овертаймі, де гравці "Брукліна" були більш холоднокровними.

Українець Михайлюк провів на паркеті 37 хвилин, що стало персональним рекордом для нього.

Святослав набрав 19 очок (4/7 двоочкових, 3/8 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 5 підбирань, 3 результативні передачі та 1 перехоплення, допустивши 1 втрату.

Результативна гра дозволила Святославу потрапити у топ-5 гравців матчу.

Відео дій Михайлюка у матчі за "Детройт"