Британець та українець боротимуться одразу за 3 чемпіонські пояси – WBA, WBO та IBF. Їх Олександру Усику вдалось зібрати у вересні 2021 року, коли він здобув перемогу над Джошуа.

Раніше Усик вперше показав, як готується до реваншу проти Джошуа: фото з тренувань

Раніше прогнозували, що боксери можуть зустрітись у липні

Однією з дат бою, які називали раніше, була 23 липня. Проте ще наприкінці травня британські ЗМІ це спростували. Мовляв, поєдинок перенесуть на 2 – 3 тижні, адже виникли проблеми з правами на показ.

Наступними датами, коли міг відбутись бій, були 13 та 20 серпня. Зрештою, рішення ухвалили на користь останньої. Ще кілька днів тому таку інсайдерську інформацію оприлюднив відомий журналіст Майк Копінджер.

Те, що відклали бій, – це на користь Джошуа

Копінджер зазначив, що те, що бій таки відклали, піде більше на користь Джошуа. Адже у британського боксера буде більше часу на підготовку. Цей час потрібен для суперника Усика тому, що він працює з новим тренером – Робертом Гарсією. Ці 30 додаткових днів – дуже важливі для британського боксера.

Читайте також Два мішки б’ються один з одним, – Ф'юрі заявив, що не планує відвідувати реванш Усик – Джошуа

Попередній бій Усика та Джошуа: коротко

  • Попередній бій Ентоні Джошуа та Олександра Усика тривав 12 раундів.
  • Судді одноголосно віддали перемогу українському боксеру.
  • ЗМІ пишуть, що переможець бою-реваншу зможе повернути на ринг Тайсона Ф'юрі. Проте сам Ф'юрі запевняв, що ані заради Усика, ані заради Джошуа переривати свою "пенсію" не збирається.
  • Ба більше, "Циганський король" навіть не планує приходити на бій, аби подивитись на боротьбу за три чемпіонські пояси.