Молодіжна збірна України драматично втратила перемогу над Данією у відборі на Євро-2021

4 вересня 2020, 20:56

У п'ятницю, 4 вересня, молодіжна збірна України зіграла з однолітками із Данії у матчі-кваліфікації на чемпіонат Європи. Матч закінчився нічиєю.

Данія U-21 – Україна U-21 1:1

Гол: Рійс, 90+5 – Сікан, 73

Дивіться також: Збірна України у важкому матчі перемогла Швейцарію у елітному дивізіоні Ліги націй: відео

Перед матчем

• Збірна України U-21 виявилася в жалюгідній ситуації, адже в чотирьох іграх "синьо-жовті" набрали лише три очки. Проте, шанси потрапити на Євро у підопічних Руслана Ротаня залишаються.
  • Нашу команду чекало дуже непросте випробування, оскільки українцям буде протистояти беззаперечний лідер групи 8: збірна Данії здобула перемоги у всіх п'яти проведених зустрічах. У листопаді минулого року "синьо-жовті" у Львові програли данцям з рахунком 2:3.

Українці могли відкрити рахунок вже на 2-й хвилині матчу! Назаренко обікрав захисника і вивалився один на один з Крістенсеном. Наш футболіст вирішив не зближуватися з голкіпером, але не зумів переграти Крістенсена.

Лише на 33-й хвилині данці відповіли небезпечним моментом, коли Вінн увірвався в нашу штрафну практично один на один з Біликом, і не влучив у ворота.

Пісял перерви швидка атака данців завершилася ударом Ольсена з правого кута штрафного – м'яч влучив у дальню штангу.

За дві хвилини Цитаішвілі на правому фланзі обманним рухом розібрався з двома захисниками і зробив навіс, який не зміг замкнути Назаренко.

На 73-й хвилині Україна забила перший гол у цій зустрічі. Топалов з лівого флангу прострілив на лінію воротарського, і Данило Сікан в падінні кінчиком бутси підправив м'яч у ворота. 0:1.

Все ж, Данія на класі вирвала нічию. На 5-й компенсованій хвилині гол Еміля Рійса врятував підопічних Капелласа від поразки.

• Таким чином, збірна України U-21 під керівництвом Руслана Ротаня здобула нічию у непереможної Данії і фактично втратила шанси на вихід у континентальну першість, яка пройде у 2021 році.
  • Безпосередньо на Євро-2021 пройдуть переможці кожної групи і п'ять найкращих команд з числа тих, що зайняли другі місця.
  • У вівторок, 8 вересня, підопічні Ротаня зіграють з Фінляндією, якій у вересні минулого року програли з рахунком 0:2.