Реванш за півфінал минулого Євро: онлайн-трансляція матчу Данія – Англія

20 червня 2024, 19:57

Збірні Данії та Англії зіграють на чемпіонаті Європи 20 червня 2024. Трансляцію гри у Франкфурті-на-Майні можна дивитися онлайн на сайті 24 Каналу.

У четвер, 20 червня, пройдуть три гри другого туру чемпіонату Європи-2024. В рамках групи С між собою зійдуться збірні Данії та Англії, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Невпевнений старт Англії

Команду Саутгейта вважають головним фаворитом Євро-2024 наряду із Францією. Втім у стартовій зустрічі на турнірі англійці не вразили.

Англія здобула три очки у матчі з Сербією завдяки голу Беллінгема, проте суперник завдав англійцям чимало проблем у другому таймі. Зрештою результат для підопічних Саутгейта на першому місці, а він поки задовільний.

Данія ж у першому турі виграти не змогла. Скандинави контролювали гру зі Словенією, але все ж втратили очки в кінці зустрічі (1:1). Якщо підопічні Г'юлманда хочуть посісти 1-2 місце в групі, їм бажано брати очки проти англійців.

Тим паче у команди є зуб на Англію після Євро-2020. Тоді "три леви" пройшли Данію у півфінал завдяки сумнівному пенальті на Стерлінгу.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Данія – Англія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Данія – Англія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Данія – Англія 1:1

Голи: Юльманн, 34 – Кейн, 18

Данія: Шмейхель, Андерсен, Вестергор, Меле, Крістенсен, Еріксен, Г'юлманн, Хейбйорг, Хойлунн, Вінд.

Англія: Пікфорд, Вокер, Стоунс, Геї, Тріпп'єр, Райс, Сака, Александер-Арнольд, Беллінгем, Фоден, Кейн.

Відеоогляд матчу

Дивіться найкращі моменти матчу Данія – Англія

Статистика матчу

Підсумкові статистичні дані поєдинку Данія – Англія.

Кінець матчу

Фінальний свисток. Данія та Англія зіграли в результативну нічию. Рахунок у зустрічі – 1:1. Підопічні Саутгейта в останньому турі зіграють зі Словенією, а "вікінгі" зустрінуться із сербами.

90+3 хвилина

Невдала спроба Англії атакувати лівим флангом.

90 хвилина

Арбітр додав 3 хвилини.

87 хвилина

Крістан Нергор (Данія) отримав жовту картку.

85 хвилина

Знову небезпека поблизу воріт Англії. Гейб'єрг спробував зняти павутину з кута воріт Пікфорда, але м'яч просвестів зовсім поруч.

83 хвилина

Чудовий прохід правим флангом у виконанні Александера Ба. Захисники Англії перехопили м'яч.

82 хвилина

Подвійна заміна у Данії. Поле залишили Еріксен та Юльманн, яких замінили Ольсен та Нергор.

77 хвилина

Ще одна спроба удару здалека. Гейб'єрг (Данія) пробив по центру воріт, але Пікфорд не спить.

73 хвилина

Мегле (Данія) отримав попередження.

73 хвилина

Дальній удар Гейб'єрга (Данія) відбив Пікфорд. Було дуже небезпечно.

72 хвилина

Чудовий момент в англійців. Беллінгем виконав пас-цукерку на Воткінса – Шмейхель на місці.

69 хвилина

Потрійна заміна в англійців. На поле вийшли Джеррод Боуен, Оллі Воткінс та Еберечі Езе. На лаву сіли Гаррі Кейн, Букайо Сака та Філ Фоден. Оригінальний хід у виконанні Саутгейта.

67 хвилина

Заміна у Данії. На поле вийшов Юссуф Поульсен.

66 хвилина

Захисники збірної Англії нервують у власному штрафному майданчику. Невинна ситуація призвела до кутового.

64 хвилина

Крістіан Еріксен спробував здалеку спіймати Пікфорда. Але м'яч звалився з ноги та полетів вище воріт.

61 хвилина

Коннор Галлахер отримав жовту картку за грубу гру.

60 хвилина

Непогане загострення від Сака. Захисники збірної Данії перехопили його флангову передачу.

57 хвилина

Подвійна заміна у Данії. В гру вступають Александер Ба та Міккель Дамсгор.

56 хвилина

Стійка рятує данців. Філ Фоден пробив з межі штрафного майданчика та влучив у стійку.

54 хвилина

Перша заміна від Гарета Саутгейта. Відпочивати йде Трент Александер-Арнольд, якого змінює Конор Галлахер.

52 хвилина

Букайо Сака ледь не покарав Шмейхеля за вихід воріт. М'яч після удару головою пройшов поруч зі стійкою.

51 хвилина

Перспективну швидку атаку англійців зіпсував неточний пас. Темп та раптовість було втрачено.

49 хвилина

Англія неквапливо перепасовується на підступах до штрафного майданчика Данії.

Початок другого тайму

Гра поновилася. Команди вийшли у тих самих складах.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Данія та Англія пішли на відпочинок за рахунку 1:1. Дуже впевнена гра у виконанні "вікінгів". Натомість команді Саутгейта потрібно додавати, якщо вони розраховують на успіх.

45+1 хвилина

Дальній удар Фодена не досяг мети.

45 хвилина

Арбітр додав 1 хвилину.

42 хвилина

Квола відповідь Англії. Удар Фодена не став проблемою для Шмейхеля.

38 хвилина

Ще одна спроба данців забити гол. М'яч після удару Юльманна вийшов на кутовий.

34 хвилина

ГОООЛ!!!! Данія зрівнює рахунок. Неймовірний дальній удар з-за меж штрафного майданчика у виконанні Мортена Юльманна досяг мети. Рахунок рівний – 1:1.

Відео голу

32 хвилина

Момент у Данії. Йонас Вінд пробив вище воріт головою.

29 хвилина

Невелика пожежа в штрафному майданчику Англії. Проте м'яч опинився у Пікфорда.

27 хвилина

Яннік Вестергор (Данія) отримав попередження від арбітра за небезпечний фол.

23 хвилина

Затяжна атака у виконанні Данії. Англійці спокійно відбиваються.

18 хвилина

ГООООЛ!!! Англія забиває! Відзначається Гаррі Кейн. Форвард опинився в потрібний час в потрібному місці та завершив атаку точним ударом. Англія повела в рахунку.

Відео голу

17 хвилина

Спроба у виконанні Гаррі Кейна. Захисники Данії заблокували удар форварда.

13 хвилина

Філ Фоден обіграв захисника Данії та завдав удару по воротах. Однак м'яч пролітів вище воріт.

10 хвилина

Невдала спроба дістатися воріт у виконанні Джуда Беллінгема.

6 хвилина

Футболісти збірної Англії демонструють вміння контролювати м'яч. Гра в пас відбувається переважно в центрі поля.

1 хвилина

Данці жваво розпочали. П'єр-Еміль Гейб'єрг завдав першого удару в площину воріт. Пікфорд впорався з пострілом.

Початок матчу

Розпочався матч Данія – Англія.

"Вікінги" проти "Трьох левів". Хто стане переможцем протистояння?

Перед сьогоднішніми матчами Євро-2024 Данія – Англія та Іспанія – Італія відбудеться хвилина мовчання на честь колишнього генерального секретаря УЄФА Герхарда Айгнера, який помер у віці 80 років.