ЗМІ повідомляли дві причини, чому Аль-Наср не зміг одразу заявити зіркового футболіста. Начебто саудівський клуб не розрахувався за попередні трансфери. Однак з приходом Роналду миттєво віддав борги.

Цікаво дізнатись Можуть "проковтнути" порушення: стосунки Роналду та Джорджини поза законом у Саудівській Аравії

Клуб здолав усі перешкоди

Тоді у команди з'явилась нова проблема – перевищення ліміту на легіонерів. Кріштіану став 9-м іноземним гравцем у складі Аль-Насра. А за правилами чемпіонату, команда може заявити лише 8-м легіонерів.

Тому Аль-Наср взявся вирішувати і цю перешкоду. Раніше повідомлялось, що команду покине Джалоліддін Машаріпов, у якого португалець відіграв ігровий номер "7". Начебто футболіст із Узбекистану вже виставлений на трансферний ринок.

Тепер з'явились нові чутки, що Аль-Наср покине відомий нападник Венсан Абубакар. Начебто клуб вже навіть відзаявив гравця від команди.

  • Щоправда, Абубакар ще має контракт із Аль-Насром до кінця червня 2024 року.
  • У сезоні-2022/2023 провів 12 матчів, у яких відзначився 4 голами та 2 асистами.

Якщо це виявиться правдою, а не черговим припущенням, то Аль-Наср вже без перешкод зможе зареєструвати зіркового Роналду.

Але Кріштіану не зможе дебютувати за нову команду у найближчих поєдинках. Все через дискваліфікацію, яку він отримав ще виступаючи за Манчестер Юнайтед. Роналду не стримав емоцій та розбив телефон уболівальнику Евертона, за що отримав двоматчеве покарання.

Очікується, що зірковий португалець дебютує за Аль-Наср 21 січня, коли його новий клуб вдома прийме Іттіфак.

Цікаво, що під час першої пресконференції Роналду курйозно помилився. Футболіст заявив, що продовжить свою кар'єру у Південній Африці, а не Саудівській Аравії, де і виступає Аль-Наср.