В іспанській Гвадалахарі підійшов до закінчення чемпіонат Європи з карате. Участь в ньому брали українці, які здобули три медалі в вндивідуальних змаганнях.

До теми "Спорт внє палітікі": ЗСУ "задвохсотили" генсека Федерації карате Росії Увицького

Анжеліка Терлюга та Андрій Заплітний взяли "золото" у категоріях до 55 та 75 кілограм відповідно, тоді як Аніті Серьогіній підкорилось срібло (до 61 кілограма). На завершення був винесений фінал командних змагань.

Чоловіча збірна України вперше в історії вийшла у фінал ЧЄ, хоча за останні 6 років чотири рази брала бронзу. До складу цьогорічної збірної увійшли семеро каратистів:

• Андрій Заплітний

На шляху до фіналу українці здолали Португалію, Чорногорію та Хорватію. У битві за золото нашим суперником стала збірна Франції.

Поєдинок був нічийним і долю протистояння вирішив поєдинок між Станіславом Горуною та Джессі Дакостою. Наш бронзовий призер Олімпійських Ігор зумів взяти гору над французом (8:5) та приніс Україні першу в історії золоту медаль на ЧЄ з карате у чоловічому командному куміте.

Варто знати Безпринципні слабаки: призер Токіо-2020 Горуна розніс скандальну заяву МОК про допуск росіян

Загалом на цьому Євро наша країна здобула чотири медалі – три золота та одне срібло. Це дозволило Україні посісти третє місце у загальному заліку, поступившись лише Німеччині та Італії.