Регулярний чемпіон світу за версією WBA у легкій вазі Джервонта Девіс вміє епатувати публіку. 28-річному боксеру замало проблем із поліцією, тож він вирішив порозважати публіку.

Читайте також Чемпіона світу з боксу та переможця Олімпіади затримали через вбивство людини

Що трапилося з Джервонтою

Напередодні поєдинку з домініканцем Ектором Луїсом Гарсією відбулася традиційна дуель поглядів. Девіс вирішив вивести суперника з рівноваги своєю несподіваною поведінкою.

Спочатку Джервонта з дивним виглядом обличчя, ніби під дією алкоголю чи наркотиків, почав робити неадекватні рухи руками. Потім американець наблизився до Гарсії і штовханув опонента.

Відео штовханини Джервонти Девіса та Ектора Луїса Гарсії

Глядачі перебували у невизначеності – що відбувається з чемпіоном світу? Напругу зняла посмішка "Танка" наприкінці спектаклю. Глядачі зрозуміли, що Джервонта всіх розіграв.

Пізніше Девіс пояснив свою поведінку.

Це було круто. Я можу сказати, що Ектор був готовий до того, що збирався зробити. Все-таки він трохи виглядав здивованим. Я не штовхав його, як Ромеро. Я просто маю перевірити його настрій,
– заявив епатажний боксер.

Нагадаємо, що нещодавно Джервонту Девіса було затримано поліцією за звинуваченням у домашньому насильстві. За словами дружини боксера, він наніс їй кілька ударів під час сварки. Проте сам чемпіон світу заперечує свою винуватість.