Одіозний президент запевнив, що жоден коронавірус не зможе завадити його команді виходити на кожен матч та показувати гідну гру. Про плани команди Поворознюк розповів у інтерв'ю "Футбол NEWS".

До теми: В "Олександрії" спалах коронавірусу: 27 позитивних тестів

Категорична відмова "Інгульця"

У складі "Олександрії" виявлено 27 позитивних тестів на коронавірус. Тому клуб запропонував супернику перенести матч 6-го туру УПЛ на іншу дату, коли всі гравці команди будуть здорові. Головний наставник "Олександрії" Володимир Шаран повідомив, що вони надсилали таке прохання у "Інгулець", але отримали категоричну відмову на свій лист.

Президент команди з Петрового не хоче, щоб його клуб переносив будь-які матчі та настояв на проведенні зустрічі на заплановану дату. Клуби мають зійтись на одному полі вже 18 жовтня.

Поворознюк запевнив, що за будь-яку ціну знайде кадри, щоб матчі його команди відбувались згідно з календарем.

У нас теж 8 осіб хворіє. Я сказав, що якщо нікому вийти на поле – буде грати U-19, але грати ми будемо відповідно до календаря,
– заявив президент клубу.

За його словами, його команда буде виходити на поле за будь-яких обставин. Якщо навіть у команді не буде 13 гравців основного складу. Тренерський штаб включить в головну команду гравців із U-19 і U-21.

Поворознюк підкреслив, що у "Інгульці" виявлено 11 позитивних тестів на коронавірус. Але, це не завадить вийти на матч проти "Олександрії".

Додамо, що спалах коронавірусу виявлено також у полтавській "Ворсклі". Там виявлено 7 позитивних тестів на коронавірус, але спортивний директор клубу Олександр Фундерат вже дещо спростував цю інформацію.