Не поспішаються з трансфером Мудрика

Сергій Палкін відкрив завісу трансферної зацікавленості іноземних клубів до футболістів Шахтаря. Донецька команда отримувала пропозиції по Манору Соломону, Додо та Михайлу Мудрику.

До речі Коноплянка полетів у Польщу для перемовин із клубом-середняком, – ЗМІ

Пропозиції не задовільнили фінансові смаки Шахтаря. За словами генерального директора, під керівництвом італійця Роберто Де Дзербі футболісти додали у професіоналізмі, тому "гірники" чекають від клубів більш привабливих пропозицій.

Декілька спроб від англійців

У розмові Палкін підтвердив інтерес Брентфорда до Мудрика. Англійський клуб робив декілька спроб, у яких була прописана сума 12 – 15 мільйонів. Але сам Михайло не горів бажанням їхати у Брентфорд. У Шахтарі зазначили, що футболіст заслуговує на кращу команду, ніж "бджоли".

Донецький клуб не буде поспішати з трансфером лівого вінгера. Спершу йому потрібно повністю розкрити свої сильні сторони та підготуватись до гри у топовому європейському чемпіонаті.

На цьому етапі ми на правильно шляху. Ви бачили, що був один тренер, інший тренер, він ходив в оренди. Ми намагаємось знайти його футбол та його тренера. Де Дзербі на ранніх стадіях перемовин вже знав про талант Мудрика,
– відповів Палкін.

Раніше футболістом цікавились Ланс із Ліги 1 та іспанська Севілья. У Франції Мудрика порівнювали з Неймаром.

Статистика Мудрика у сезоні

  • Михайло Мудрик приєднався до головної команди Шахтаря у січні 2021 року.
  • З кожною наступною грою все більше виправдовував довіру тренера та навіть заслужив на овації фанатів Реала після матчу Ліги чемпіонів.
  • У сезоні-2021/2022 вінгер провів 19 поєдинків, у яких відзначився 2 голами та 9 асистами.
  • Контракт Мудрика з "гірниками" розрахований до 30 червня 2025 року.
  • За даними Transfermarkt, вартість футболіста оцінена у 4 мільйони євро, але донеччани захочуть виручити за гравця значно більше.