Менш ніж два тижні залишається до поєдинку чемпіона WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександра Усика та британця Даніеля Дюбуа. На кону бою стоятимуть всі титули українця.

Читайте також Усику приготуватися: визначився обов'язковий претендент на бій проти українця за пояс IBF

Дюбуа побоюється Усика

Більшість експертів впевнені у перемозі Усика. Український боксер має солідний послужний список перемог над сильними суперниками. Очевидно авторитет Олександра давив на Даніеля Дюбуа під час битви поглядів на пресконференції в Польщі. Інакше, як пояснити невпевненість британця, про яку розповів Олександр Красюк.

Під час того, як Усик і Дюбуа на пресконференції в Польщі один одному в очі дивилися, я вперше в житті бачив, щоб у боксера трусився живіт – не руки, не плечі, не губи, а живіт,
– розповів Красюк.

Варто зазначити, що Усика не очікує легка прогулянка в поєдинку з Дюбуа. Це розуміє і сам чемпіон. Олександр дуже наполегливо готується до поєдинку та вже набрав чудову фізичну форму.

У разі перемоги над Дюбуа Олександр Усик матиме змогу зустрітися з Тайсоном Ф'юрі. Попередньо відомо, що мегафайт відбудеться наприкінці січня наступного року в Саудівській Аравії. Цю інформацію підтвердив Олександр Красюк.