Бенфіка – Реал Сосьєдад 0:1

Гол: Мендес, 63

Анатолій Трубін став єдиним українцем, який вийшов у старті розіграшу Ліги чемпіонів. Тому уся увага українських уболівальників була прикута до гри Бенфіка – Реал Сосьєдад, пише 24 Канал.

До теми Провал Трубіна, важкі перемоги Реала, МЮ та Арсенала: всі результати Ліги чемпіонів за 24 жовтня

Український голкіпер повернувся у ворота "орлів" після того, як не потрапив у заявку на гру Кубка Португалії.

Португальському колективу потрібно було "кров з носа" перемагати у цьому домашньому матчі 3-го туру, адже Бенфіка вже програла у двох стартових матчах поточного розіграшу групового раунду.

Однак лише 4 із 10 ударів завдала Бенфіка у ствір воріт іспанського суперника, який завдав 12 ударів у бік воріт господарів поля. Двічі у цих епізодах сейви робив Трубін.

Така видовищна гра привела лише до одного голу від обох команд на 63-й хвилині. Все розпочалось із позиційної атаки гостей на власній частині поля, яку вони швидко розвинули до штрафного майданчика "орлів".

Барренечеа хитнув опікуна т прострілив вздовж воріт на Мендеса, який одним ударом у дотик пробив у вже незахищені ворота. Адже Трубін скоротив кут для Барренечеа, який не став егоїстично бити з гострого кута, а віддав на партнера по команді. Реал Сосьєдад повів у рахунку 0:1.

До фінального свистка залишалось трохи більше 25 хвилин. Але цього часу не вистачило для господарів, аби бодай зрівняти рахунок та набрати свій перший бал у цьогорічному розіграші групового раунду ЛЧ.

Реал Сосьєдад мінімально обіграв Бенфіку та повіз в Іспанію 3 бали.

• "Орли" із нулем продовжують замикати групу "D". Це єдиний клуб цього квартету, який поки що не набрав жодного очка.
  • Реал Сосьєдад із 7 пунктами лідирує у таблиці. Стільки ж балів у другого Інтера, який своєю чергою у цьому 3-му турі обіграв Зальцбург (2:1).

Бенфіка – Реал Сосьєдад: відеоогляд матчу