В чемпіонаті Португалії цими вихідними проходили матчі 17 туру. В одній із ігор неділі чинний чемпіон Бенфіка приймала аутсайдера таблиці Ріу Аве, пише 24 канал.

До теми Трофей для Луніна: Реал у вогняному матчі знищив Барселону та виграв Суперкубок Іспанії – відео

З перших хвилин вже традиційно в основі лісабонців вийшов Анатолій Трубін. Попри явний статус фаворита, Бенфіка пропустила вже на 9 хвилині.

Більш того, протягом першого тайму Ріу Аве мав кілька крутих моментів для збільшення рахунку. Але на заваді став Трубін, який здійснив аж чотири сейви!

Відео сейвів Трубіна в матчі з Ріу Аве:

Зрештою Бенфіка змогла переломити хід зустрічі. Перед перервою рахунок зрівняв Анхель Ді Марія, а вже у другому таймі господарі забили ще три голи завдяки Антоніо Сілві, Маркосу Леонардо та Жоау Маріу. Підсумковий рахунок – 4:1.

За підсумками туру Бенфіка продовжує йти другою в турнірній таблиці Прімейри. Команда Роджера Шмідта на один бал відстає від чинного лідера Спортінга та на чотири очки випереджає Порту.