Бажаємо зробити подарунок українцям, – Ярмоленко зробив обіцянку перед Уельсом

2 червня 2022, 18:24

Андрій Ярмоленко на правах справжнього капітана повів команду до перемоги. Вінгер став автором першого голу збірної України у матчі проти Шотландії.

Ярмоленко: Присвячуємо цю перемогу народу Україн

Андрій Ярмоленко, який провів свій останній сезон в англійському Вест Хемі, миттєво перемикнувся на гру у збірній Україні. Футболіст вивів команду на футбольне поле з капітанською пов'язкою.

Дивіться також Українські воїни на передовій підтримали збірну у грі проти Шотландії: емоційне відео

На 33-й хвилині правий вінгер розмочив нулі на табло. Маліновський геніальним пасом вивів Ярмоленка на ворота Шотландії. Андрій красиво закинув м'яч за комірець голкіперу.

Цікаво. Андрій Ярмоленко забив свій 45-й гол у футболці збірної України у 107-ми зіграних поєдинках.

Перемогу збірної вінгер присвятив усім українцям, військовим, які боронять свободу країни у війні проти Росії. Те саме раніше зробили головний тренер "синьо-жовтих" Олександр Петраков та півзахисник Аталанти Руслан Маліновський.

Андрій пригадав наступну гру проти Уельсу. Капітан пообіцяв. що 5 червня команда зробить усе, щоб зробити подарунок Україні, а футболісти віддадуть усі сили на полі у Кардіффі.

Дякуємо за підтримку! Дякуємо за те, що вірите в нас! Присвячуємо цю перемогу народу України, кожному захиснику, хто зараз на полі бою боронить нашу країну. Ми обов'язково виграємо у цій війні.
5 червня. Вирішальний момент. Бажаємо зробити подарунок кожному українцю. Віддамо всі сили. Слава ЗСУ! Слава Україні!,
– написав футболіст.

Відзначимо, що наші воїни знайшли час та під обстрілами дивились матч "синьо-жовтих" проти Шотландії. Перед поєдинком військові просили збірників пробитись на чемпіонат світу-2022 у Катар.

Хід валідольного поєдинку

• Матч проти Шотландії закінчився звитягою українців із рахунком 1:3. Як вже зазначили раніше, Ярмоленко вивів збірну уперед – 0:1. Саме з таким рахунком закінчилась перша частина зустрічі.
  • Одразу по перерві Роман Яремчук подвоїв перевагу України після подачі з флангу від динамівця Олександра Караваєва.
  • Після 60-ї хвилини було видно, як підсідають гравці нашої збірної у фізичному плані, тому ініціатива перейшла до суперника. Шотландці швидко скористались цим та відквитали один м'яч.
  • До компенсованого часу рахунок тримався 1:2 на користь підопічних Петракова. Артем Довбик реалізував свій другий момент у матчі та збільшив перевагу головної команди України.
  • Завдяки цьому збірна України пробилась у фінал плей-офф відбору чемпіонату світу-2022.