В Лізі чемпіонів у вівторок, 9 квітня, відбудуться перші ігри чвертьфіналу. В одному із перших матчів лідер чемпіонату Англії Арсенал прийме поки що чемпіона Німеччини Баварію, пише 24 канал.

Слідкуйте з нами Гаряча битва в Лізі чемпіонів: онлайн-трансляція матчу Реал – Манчестер Сіті

Зінченко проти гранда в кризі

"Каноніри" показують неймовірну гру у 2024 році, вигравши 10 з 11-ти матчів в рамках АПЛ. Це дозволяє підопічним Артети утримувати лідерство на пару з Ліверпулем. В Лізі чемпіонів хода "канонірів" не така впевнена.

Попри перемогу в групі, лондонці примудрились програти Лансу та зіграти внічию з ПСВ. А в 1/8 фіналу Арсенал пройшов Порту лише в серії пенальті. Нарешті відновився від травми Зінченко, тому очікуємо виходу українця в старті.

Баварія ж провалює сезон повністю. Команда з Мюнхена вже цими вихідними має позбутися статусу чемпіона Бундесліги, адже відстань від Баєра складає аж 16 балів. Перемога леверкузенців над Вердером зробить їх офіційно чемпіонами.

У свою чергу команда ганебно вилетіла з Кубка від скромного Саарбрюкена. В Лізі чемпіонів на груповій стадії все виглядало непогано (16 очок з 18-ти можливих), а ось з Лаціо в 1/8 фіналу довелось помучитись. Першу гру німці програли 0:1, але вдома взяли впевнений реванш (3:0).

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Арсенал – Баварія на території України можна буде на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

Варто знати Арсенал проти бляклої Баварії: чи зможе клуб Зінченка обіграти чемпіона Німеччини

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Арсенал – Баварія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

АРСЕНАЛ – БАВАРІЯ 2:2

Голи: Сака, 12, Троссар, 76 – Гнабрі, 18, Кейн, 33 (пен)

АРСЕНАЛ: Райя – Вайт, Саліба, Магальяес, Ківіор – Райс, Жоржиньо – Едегор, Мартінеллі, Сака – Гаверц.

БАВАРІЯ: Ноєр – Кімміх, Де Лігт, Даєр, Девіс – Горецка, Лаймер – Сане, Мусіала, Гнабрі – Кейн.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Баварія та Арсенал розписали бойову нічию і вирішать долю путівки у півфінал за тиждень, 17 квітня.

90+4 хвилина

Сака намагався намалювати пенальті, зачепившись за ногу Ноєра. Суддя не повівся.

90+2 хвилина

Коман ледь не вирвав для Баварії перемогу, поціливши у стійку ударом злету.

90 хвилина

П'ять хвилин компенсував рефері.

88 хвилина

Партей одразу скосив суперника при контратаці та отримав жовту картку.

85 хвилина

Заміна у Арсеналу. Партей змінив Гаверца.

81 хвилина

Коман небезпечно пробив з меж майданчика, Райя не без проблем відбив м'яч.

76 хвилина

ГОООООЛ. Арсенал зрівнює рахунок. Спрацювали заміни від Артети, Жезус віддав на Троссара і той пробив Ноєра. 2:2

Відео голу Троссара:

71 хвилина

Ще одна заміна у Баварії. Геррейру вийшов замість Гнабрі.

69 хвилина

Удар Кейна був би не дуже небезпечним, але рикошет ледь не спрямував м'яч у ворота Райї.

67 хвилина

У Арсеналу подвійна заміна. Троссар та Жезус увійшли в гру замість Жезуса та Мартінеллі.

66 хвилина

Заміна від Баварії. Коман змінює Сане.

64 хвилина

Небезпечний удар від Гнабрі з гострого кута. Трохи вище воріт.

60 хвилина

Невдала подача Едегора зі штрафного. Захист Баварії надійний.

56 хвилина

Жовта картка Кейну, який ліктем відмахнувся від Магальяеса.

51 хвилина

Арсенал отримав перспективний штрафний, але Райс замість навісу вирішив бити. Вище воріт.

46 хвилина

Заміна у Арсеналу. Артета випускає на поле Зінченка замість Ківіора.

Другий тайм

Матч поновився, попереду ще 45+ хвилин.

Статистика першого тайму

Перерва

Перший тайм завершений. Баварія зробила камбек та виграє 2:1. Втім це лише половина зустрічі. 15 хвилин відпочиваємо.

45 хвилина

Суддя компенсував одну хвилину.

42 хвилина

Арсенал контролює м'яч, але Баварія надійно грає в обороні. Поки без шансів для "канонірів".

36 хвилина

Захисники Баварії встигли завадити Сака завдати удару з близької відстані.

32 хвилина

ГОООООЛ. Баварія попереду. Кейн впевнено розвів Райю та м'яч по різних кутах.

Відео голу Кейна:

30 хвилина

Пенальті! Гнабрі пішов у дриблінг в чужому майданчику і його збив Саліба.

26 хвилина

Небезпечний удар від Ківіора впритул після кутового. Ноєр парирував.

23 хвилина

Райс подачею намагався знайти голову партнера по команду. Захист Баварії на висоті.

18 хвилина

ГООООЛ. Баварія зрівняла рахунок. Гості розвинули непогану контратаку, Горецка вивів Гнабрі майже віч-на-віч і той прошив Райю. 1:1

Відео голу Гнабрі:

14 хвилина

Сам на сам із Ноєром несподівано вийшов Вайт. Англійцю явно забракло досвіду, він просто пробив у воротаря.

11 хвилина

ГОООЛ. Арсенал виходить вперед. Захист Баварії лише спостерігав за тим, як Сака отримує м'яч на куті майданчика, виходить на ударну позицію та вражає ворота Ноєра. 1:0