У вівторок, 9 квітня, в Лізі чемпіонів пройдуть перші матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Центральна гра цього тижня пройде в Мадриді, де місцевий Реал прийме Манчестер Сіті, пише 24 канал.

До теми Гаряча битва Реала та Манчестер Сіті: які шанси у Луніна пробитися у півфінал Ліги чемпіонів

Бій фаворитів

Мадридська команда проводить вдалий сезон, протягом якого зазнала лише двох поразок. Що цікаво, обидва рази Реал поступався сусідам по місту Атлетіко – в чемпіонаті та Кубку.

Важливу роль в успіхах Реала відіграє Андрій Лунін. Українець скористався травмою Тібо Куртуа та виграв конкуренцію у Кепи Аррісабалаги. На рахунку нашого воротаря 11 кліншитів у 24-х зустрічах.

Манчестер Сіті так само впевнено йде по сітці Ліги чемпіонів, вигравши кожен з єврокубкових матчів. В чемпіонаті ж команда Гвардіоли не програє вже чотири місяці, але поки що посідає третю сходинку. Відстань від Арсеналу та Ліверпуля складає всього одне очко.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Реал – Манчестер Сіті на території України можна буде на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

Варто знати Реал запропонує привабливий контракт Луніну: наскільки українець ще затримається у Мадриді

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Реал – Манчестер Сіті. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

РЕАЛ – МАНЧЕСТЕР СІТІ 3:3

Голи: Камавінга, 12, Родріго, 15, Вальверде, 79 – Бернарду Сілва, 2, Фоден, 67, Гвардіол, 71.

РЕАЛ: Лунін – Карвахаль, Рюдігер, Чуамені, Менді – Камавінга, Кроос, Вальверде – Беллінгем – Вінісіус, Родріго.

МАНЧЕСТЕР СІТІ: Ортега – Гвардіол, Стоунз, Діаш, Аканджі – Родрі, Ковачич – Фоден, Бернарду Сілва, Гріліш – Голанд.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Гра завершена! Божевільна битва у Мадриді не виявила переможця, обидві команди забили по три голи. Хто вийде у півфінал – покаже матч-відповідь у Манчестері 17 квітня.

90+2 хвилина

Непоганий момент у Браїма Діаса, але хавбек не влучив у площину воріт.

90 хвилина

Арбітр додав чотири хвилини.

90 хвилина

Бернарду Сілва поставив підніжку опоненту та отримав попередження.

89 хвилина

А у Сіті заміна в атаці. Альварес замінив Фодена.

87 хвилина

Хоселу вийшов замість Вінісіуса.

84 хвилина

Карвахаль посперечався із арбітром та отримав жовту картку.

81 хвилина

Беллінгем одразу отримав супермомент, але Ортега парирував постріл.

79 хвилина

ГООООООЛ. Команди продовжують феєрити, Реал зрівняв рахунок! Вінісіус занйшов навісом набігаючого Вальверде і той злету вбив м'яч у кут воріт Ортеги. 3:3

Відео голу Вальверде:

74 хвилина

Анчелотті оновлює центр поля. Браїм Діас та Модрич виходять замість Родріго та Крооса.

71 хвилина

ГООООООЛ. Яке божевілля, МанСіті вже попереду. Гвардіол вирішив вистрілити здаля та влучив у дев'ятку воріт Луніна. У другому таймі Андрію відверто не щастить. 2:3.

Відео голу Гвардіола:

67 хвилина

ГООООООЛ. Яку красу кладе Філ Фоден. Англієць з лінії карного майданчика точно б'є у дев'ятку воріт Луніна. Українець був безсилий. 2:2

Відео голу Фодена:

64 хвилина

Знову Лунін непогано зіграв після удару від Сілви. Українець забирає м'яч в руки.

61 хвилина

Дальній удар від Фодена у руки Луніну.

59 хвилина

Божевільний момент у Вінісіуса. Бразильця вивели по суті сам на сам із воротарем і форвард Реала пробив вище.

57 хвилина

Родрі відгукнувся на подачу Гріліша, але пробив вище воріт.

55 хвилина

Небезпечний момент у Беллінгема, Джуд з близької відстані пробив поруч зі стійкою.

53 хвилина

Манчестер Сіті здійснив кілька непоганих атак, але захист Реала був на висоті.

50 хвилина

Удар Гріліша вище воріт з непоганої позиції.

Початок другого тайму

Гра відновлена, погнали!

Статистика першого тайму

Перерва

Перший тайм добіг кінця. Команди поки запалюють від душі, попереду наразі Реал 2:1. Перепочинемо 15 хвилин.

45 хвилина

Арбітр додав три хвилини до основного часу.

43 хвилина

Супермомент у Вінісіуса, бразилець встиг пробити з-під захисника. Ортега встиг зреагувати.

40 хвилина

Сіті намагається притиснути Реал до воріт, але господарі занадто гостро вибігають в контратаки.

38 хвилина

Жовта картка Аканджі, який зірвав контратаку та збив Вінісіуса в центрі поля.

33 хвилина

Два крутих моменти у Родріго після вибігань у контратаки. Спочатку врятував Ортега, а пізніше бразильцю забракло точності.

26 хвилина

Лунін перехопив небезпечний крос від Ковачича.

19 хвилина

Ортега врятував після дальнього удару від Вальверде.

15 хвилина

ГООООООЛ. Це божевілля! Реал вже попереду! Вінісіус запустив у забігання Родріго, той вийшов сам на сам із Ортегою та легко пробив йому між ніг. 2:1

Відео голу Родріго:

12 хвилина

ГООООЛ. Реал зрівняв рахунок завдяки рикошету після удару від Камавінги. М'яч влучив у ногу Діаша та дезорієнтував кіпера, після чого залетів у сітку. 1:1

Відео автоголу Діаша:

11 хвилина

Манчестер Сіті забрав м'яч під свій контроль. Гріліш спробував пробити, але удар був заблокований.

8 хвилина

А ось тепер Лунін рятує Реал після потужного удару Голанда.

3 хвилина

Жовта картка для Чуамені за той самий штрафний, з якого забив Сілва.

2 хвилина

ГООООЛ. Манчестер Сіті швидко виходить вперед. На жаль, не без помилки Луніна. Бернарду Сілва зі штрафного пробив точно низом у ближній кут, українець не врятував. 0:1