Деклан Райс вже на 13-й хвилині відкрив рахунок у матчі. Наприкінці першого тайму Гаррі Кейн реалізував пенальті та подвоїв перевагу команди Гарета Саутгейта. Нападник Тоттенхема став найкращим бомбардиром в історії "трьох левів".

До теми Збірна України спробує здивувати Англію: півзахисник "синьо-жовтих" заінтригував сюрпризом

Саутгейт: Тепер нам потрібно подумати про наступну гру з Україною

Італійці відповіли лише одним голом Матео Ретегі. Англійська збірна розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи-2024 з перемоги 1:2.

Після поєдинку головний тренер англійців Саутгейт поділився враженням від перемоги над "скуадро адзуррою" та очікування перед грою з Україною. Наставник "трьох левів" назвав одну перемогу українського суперника над його командою.

Саутгейт сподівається, що "12-й" гравець поведе його хлопців уперед.

Після того, як ми залишилися вдесятьох, нам вдалося зберегти єдність. Ми боролися, страждали, а потім здобули історичну перемогу. Тепер нам потрібно подумати про наступну гру з Україною. Це буде складна гра, тому що вони приїдуть більш відпочилими: вони не грали сьогодні ввечері. Нам знадобиться підтримка наших уболівальників на "Вемблі",
– сказав Саутгейт.

Українці заповнили паузу контрольним матчем проти резервістів англійського Брентфорда. Поєдинок мав закритий характер, де Руслан Ротань повинен був отримати додаткову інформацію про стан команди в цілому. Тому зустріч була недоступною для уболівальників те ЗМІ, а лише для офіційних осіб обох сторін, хоча відеоогляд матчу таки з'явився.

Відзначимо, що підопічні Руслана Петровича перемогли "бджіл" 2:0 завдяки голам Олександра Сватка та Георгія Судакова.