Чемпіони світу проти темної конячки Євро-2024: онлайн-трансляція матчу Англія – Словенія

25 червня 2024, 23:20

У вівторок, 25 червня, збірні Англії та Словенії грають у третьому турі групового раунду Євро-2024 з футболу. За трансляцією матчу у Кельні можна стежити онлайн на сайті 24 Каналу.

Поєдинок групи "С" розпочнеться о 22:00 (за київським часом) на "Рейн Енергі Штадіон" у німецькому Кельні. Матч розсудить французький рефері Клеман Тюрпен, повідомляє 24 Канал.

Обидві збірні вирішуватиму свої завдання

Напередодні останнього туру групового раунду квартет "С" очолила збірна Англії, яка у двох матчах набрала 4 очки – мінімальна перемога над Сербією 1:0 та нічия із Данією 1:1.

Словенці розписують виключно мирові із суперниками на цьому чемпіонаті Європи у Німеччині: із Данією та Сербією – по 1:1.

Майбутня зустріч Англії та Словенії буде лише 7-ю в історії їх лобових протистоянь. Команда "трьох левів" вважається незручним суперником для словенців, які ще жодного разу не перемагали цього опонента – 5 звитяг англійців та одна мирова.

Де дивитись матч Англія – Словенія

Уболівальники зможуть переглянути матч завдяки платформі MEGOGO, яка є офіційним транслятором Євро-2024 з футболу в Україні. На жаль, цей поєдинок не можна буде переглянути на місцевих телеканалах Суспільного, який 25 червня покаже лише гру Нідерланди – Австрія (о 19:00).

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію поєдинку групи "С". Також на порталі з'являться результат матчу та відео голів, якщо, звісно, вони будуть.

АНГЛІЯ – СЛОВЕНІЯ

АНГЛІЯ: Пікфорд – Вокер, Стоунз, Гуехі, Тріпп'єр – Райс, Галлахерс – Сака, Беллінгем, Фоден – Кейн.

СЛОВЕНІЯ: Облак – Карнічнік, Дркушич, Бійол, Янжа – Стоянович, Черін, Елснік, Млакар – Шешко, Шпорар.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Обидві команди втримали необхідний "нульовий" результат. Англія вийшла у плей-оф з першого місця, Словенія – з третього.

90+4 хвилина

Неточний дальній постріл від Александера-Арнольда. Вище воріт.

90+2 хвилина

Палмер пробивав у ближній кут після скидки Кейна. Облак забрав м'яч.

90+1 хвилина

Янжа йде з поля, Балковец вийшов замість нього.

90 хвилина

Арбітр компенсував чотири хвилини.

89 хвилина

Фоден поступається місцем на полі Гордону.

87 хвилина

Дві заміни у Словенії. Станкович та Целар вийшли замість Шпорара та Млакара.

86 хвилина

Александер-Арнольд замінив Тріпп'єра.

84 хвилина

Дркушич заблокував вистріл Фодена.

83 хвилина

Англія катає м'яч в центрі та несильно біжить вперед.

78 хвилина

Фоден почав сперечатися із арбітром після фолу від Райса та отримав жовту картку.

76 хвилина

Ілічіч вийшов замість Шешко.

75 хвилина

Неточний дальній удар від Райса.

73 хвилина

Бійол скосив Кейна перед власним майданчиком та отримав попередження.

71 хвилина

Палмер міняє Сака.

68 хвилина

Гуехі дозволив Шпорару почати втікати сам на сам із кіпером, але сам же Марк і збив словенця. Жовта картка англійцю.

64 хвилина

Неточний дальній постріл Шпорара. Повз ворота.

60 хвилина

Стоунз головою замикав подачу з кутового. Шешко виніс м'яч з лінії воріт.

58 хвилина

Бійол зняв м'яч з голови Кейна після подачі зі стандарту.

56 хвилина

Кейн зряче вирізав крос на Беллінгема. Джуд не зміг вдало обробити м'яч.

53 хвилина

Вокер міг вирізати непоганий простріл, але м'яч не ліг на ногу.

50 хвилина

Кейн бив з далекої відстані. У Гаррі м'яч зірвався з ноги.

46 хвилина

Заміна від Саутгейта в перерві. Мейну вийшов замість Галлахера.

Початок другого тайму

Команди знову на полі. Продовжуємо.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Суддя відправив команди у роздягальню без компенсації часу. Поки на табло нулі.

43 хвилина

Кейн спробував пробити з-за меж майданчика. Бійол підставився під постріл форварда.

41 хвилина

Тріпп'єр класно навісив із флангу. Кейну не вистачило сантиметрів, щоб доправити м'яч у ворота.

39 хвилина

Словенці знову навісами шукають Шешко та Шпорара. Поки це не викликає проблеми у Англії.

35 хвилина

Крутий та потужний удар Фодена зі стандарта. Облак витягнув м'яч з "дев'ятки".

32 хвилина

Кейн пробив у ствір з далекої відстані, але Облак на місці.

29 хвилина

Пікфорд трохи випередив Шешко, якого запускали у вихід сам на сам.

27 хвилина

Фоден непогано вирізав на Кейна, але форвард Баварії не зрозумів задум Філа.

23 хвилина

Янжа зірвав прохід Сака та отримав попередження.

21 хвилина

Сака забив з пасу Фодена, але перед цим Філ заліз у офсайд.

20 хвилина

Шпорар спробував пробити здаля, але повз ворота.

18 хвилина

Тріпп'єр грубо зіграв проти Карнічніка та отримав жовту картку.

16 хвилина

Шешко відгукувався на подачу Янжі, але м'яч полетів занадто високо.

12 хвилина

Невдалий простріл від Шпорара. Ніхто на передачу не відгукнувся.

10 хвилина

Англія контролює гру, але лише в центрі поля.

7 хвилина

Словенці дають гідну відсіч фавориту та не підпускають до своїх воріт.

4 хвилина

Непогана атака Словенії завершилась ударом головою від Шешко. М'яч забрав Пікфорд.

Початок матчу

Гра стартувала. Поїхали!

Команди вже на полі!

Історія зустрічей

Англія та Словенія відіграли шість очних матчів в історії. Тотальна перевага на боці "трьох левів" – 5 перемог при одній нічиїй та без поразок. Різниця голів – 10:4.

Конор Галлахер сьогодні зіграє замість Трента Александера-Арнольда.

Словенці активно підтримують свою збірну.