"Королівський клуб" з гуркотом вилетів вже на стадії 1/16 фіналу Кубка Короля. Ніхто нічого б не говорив, якби це не була команда з третьої ліги країни. Але керівництво Реала не поспішає робити зміни на тренерському містку команди, повідомляє видання Marca.

Варто побачити Лунін з провалу дебютував за Реал, вилетівши з Кубка від третьолігової команди: відео

Повна довіра до Зідана

Французький наставник "вершкових" Зінедін Зідан користується повною довірою у керівництва Реала. Попри не надто задовільні результати власники мадридців дають нові шанси наставнику для виправлення ситуації. Його майбутня доля у клубі вирішиться після закінчення сезону.

Сам Зідан теж не поспішає покидати Мадрид та хоче продовжити роботу у Реалі. У чемпіонаті мадридський клуб йде 2-м, за 18 матчів Реал набрав 37 очок. Від лідера Ла Ліги Атлетіко "вершкові" відстають на 4 пункти.

  • Раніше послугами наставника серйозно зацікавився ПСЖ. Керівники клубу вже начебто навіть встигли зв'язатись із Зіданом щодо подальшої співпраці.
  • Взимку 2016 року очолив Реал. Під керівництвом Зідана команда стала першою в історії, яка виграла три Ліги чемпіонів поспіль.