Захисник киян потрапив у "око" босам луганського клубу. Про можливий трансфер повідомляє Meta-ratings.

До речі: "Зоря" почне виступи в Лізі Європи матчем проти "Лестера": календар

Підсилення перед єврокубками

Сторони вже начебто вступили у перемовини щодо трансферу футболіста. Наразі невідомо, чи йде мова про трансфер чи орендну угоду. Ймовірність того, що гравець перебереться у розташування "Зорі" є дуже високою.

Раніше повідомлялось, що Шабанов програє конкуренцію за місце в основі всім цим гравцям. Тому наставники не виключають, що Шабанов може перейти у інший клуб на правах оренди.

Футболіст ще влітку міг покинути Київ. Захисник повинен був покинути клуб через певні ігрові причини, проте залишився через велику кількість травм одноклубників.

У поточному сезоні 28-річний Шабанов ще не зіграв жодної хвилини.

Кар'єра Шабанова: головне

  • Шабанов – вихованець київського "Динамо", але згодом перейшов у структуру "Арсенала". Дебютував в УПЛ у 2013 році.
  • У січні 2014 підписав контракт із клубом "Волинь". Влітку того ж року став ключовим гравцем захисної ланки команди. Наприкінці травня 2016 року залишив луцький клуб, але згодом наприкінці липня того ж року повернувся до "Волині".
  • Взимку у сезоні-2016/17 Шабанов покинув Луцьк та перейшов у львівські "Карпати", але довго у місті Лева не затримався та вже наприкінці січня 2017 року підписав контракт зі "Сталлю". По завершенні сезону став гравцем донецького "Олімпіка".
  • У січні 2018 року підписав чотирирічний контракт з київським "Динамо", а вже влітку того ж року виграв у складі клубу свій перший трофей – Суперкубок України. З сезону-2019/20 став основним захисником киян.
  • У листопаді 2017 року вперше зіграв за головну команду країни.