Головною причиною поразки Джошуа Усику називають неправильну тактику на бій. Британець не скористався своєю перевагою в габаритах, чим набагато полегшив роботу українцю.

До слова Джошуа нізащо не поб'є Усика у реванші, – промоутер Ф'юрі

Винного знайшли швидко – ним виявився тренер Роб МакКрекен. Коучу вже прилітало на горіхи після поразки від Енді Руїса в 2019-му році, але тоді йому вдалося зберегти роботу, хоча в команді Джошуа з'явилися два нових фахівця.

Де зараз тренується Джошуа

Британець перебуває в США, де відвідав кілька залів найкращих місцевих тренерів. Зокрема, Джошуа був помічений в Хейварді, Каліфорнія, в залі Верджіла Хантера.

Також британець побував в Сан-Дієго, де відомий наставник Едді Рейносо працює з найкращим боксером світу незалежно від вагових категорій Саулем Альваресом. Також підопічним Рейносо є перший кривдник Джошуа в професіоналах Енді Руїс.

Усик – Джошуа: що відомо про реванш

  • У першому поєдинку перемогу за одноголосним рішенням суддів святкував Усик. Олександра мав кращий вигляд, ніж його суперник, який боксував за підтримки рідних трибун. Джошуа не був схожий сам на себе.
  • Британець ще до оголошення результатів зрозумів, що програв. Тому вже тоді заговорив про реванш. Цікаво, якби поразки зазнав українець, то ніякого другого бою б не було. Такою була умова контракту.
  • Олександр ледь не відправив суперника у нокаут. Для цього не вистачило лише декілька секунд. Джошуа врятував фінальний гонг.
  • За словами промоутера Олександра Красюка, гонорар за реванш буде поділений порівну. А сам другий бій може відбутись у лютому – березні 2022 року.
  • Українська команда хоче провести шоу у Київ.