Арум: Це нерозумно з його боку

Боб Арум вважає, що Ентоні Джошуа обрав погану тактику побудови своїх наступних боїв. Йому не потрібно було брати опцію реваншу. Він не переможе Олександра Усика.

Цікаво дізнатись Чи буде третій бій Усик – Джошуа після реваншу: відповідь промоутера українця

Промоутер Тайсона Ф'юрі розповів про єдиний переможний варіант для Джошуа – притиснути Усика, загнати у кут і тиснути на нього за рахунок великої ваги. Але у такому випадку Олександр теж може завдати супернику фатального удару.

Це нерозумно з його боку, адже Джошуа нізащо не поб'є Усика у наступному бою, яку б нову стратегію він не застосував. Усик занадто талановитий, а у Джошуа кришталеве підборіддя,
– заявив Арум.

Арум запевнив, що інакше було б у поєдинку Усика та Ф'юрі. Тайсон краще тримає удар, ніж його земляк. Промоутер гадає, що українець хотів би у наступному поєдинку побоксувати з Ф'юрі, але на заваді став Джошуа зі своїм реваншем: Ймовірно, Усик волів би не влаштовувати реванш і відразу ж перейшов би до поєдинку з Тайсоном Ф'юрі. Право на реванш належить Джошуа і його промоутеру. Вони активували опцію реваншу, щоб захистити себе в юридичній площині".

Усик – Джошуа: що відомо про реванш

  • У першому поєдинку перемогу за одноголосним рішенням суддів святкував Усик. Олександра мав кращий вигляд, ніж його суперник, який боксував за підтримки рідних трибун. Джошуа не був схожий сам на себе.
  • Британець ще до оголошення результатів зрозумів, що програв. Тому вже тоді заговорив про реванш. Цікаво, якби поразки зазнав українець, то ніякого другого бою б не було. Такою була умова контракту.
  • Олександр ледь не відправив суперника у нокаут. Для цього не вистачило лише декілька секунд. Джошуа врятував фінальний гонг.
  • За словами промоутера Олександра Красюка, гонорар за реванш буде поділений порівну. А сам другий бій може відбутись у лютому – березні 2022 року.
  • Українська команда хоче провести шоу у Київ.