УПЛ та Українська асоціація футболу (УАФ) звернулися до Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) з проханням дозволити людям відвідувати футбольні матчі. В Україні з 28 лютого послаблять карантин.

Не пропустіть Динамо і Шахтар стартують одночасно: УПЛ затвердила дату матчів другого кола

Ми за підтримки і за допомогою УАФ звернулися до МОЗ з проханням повернути уболівальників на стадіони, у зв'язку з поліпшенням епідемічної ситуації. Зараз йдуть обговорення у цьому напрямку. Чекаємо рішення МОЗ з цього приводу,
– сказав Дикий.

За словами Дикого, наразі стоїть питання, щоб чемпіонат успішно вийшов із зимової перерви, адже в Україні погіршилася погода.

Потрібно набратися терпіння

Виконавчий директор УПЛ вважає, що вболівальники, ймовірно, зможуть відвідувати матчі не раніше березня.

"Будемо сподіватися, що вже можна буде говорити про якісь відсотки глядачів. Потрібно набратися терпіння і дочекатися офіційної позиції Міністерства охорони здоров'я з цього питання", – зауважив Дикий.

Він також висловив сподівання, що всі клуби УПЛ зможуть відкрити трибуни для вболівальників.

  • Зазначимо, що у 2020 році вболівальники частково могли відвідувати матчі чемпіонату України та міжнародні поєдинки. Зокрема, трибуни можна було заповнювати на 25-30%.
  • Київське Динамо може першим пустити вболівальників у 2021 році. Ймовірно, матч Динамо з Брюгге в 1/16 фіналу Ліги Європи (18 лютого) відбудеться за присутності глядачів.
  • Також з вболівальниками можуть відбутися дві гри збірної України у відборі до чемпіонату світу-2022 у Львові. "Синьо-жовті" зіграють проти Фінляндії (28 березня) та Казахстану (31 березня).