В АПЛ відбулись сім із десяти матчів 13 туру АПЛ. В останній грі суботу Брентфорд приймав суперника по лондонському дербі Арсенал, пише 24 канал.

До теми Арсенал скористався осічкою МанСіті: команда Зінченка мінімально обіграла Брентфорд – відеоогляд

Команда Мікеля Артети змогла вирвати три очки завдяки пізньому голу Гаверца на 89 хвилині. Всю зустріч відіграв українець Олександр Зінченко, який відіграв важливу роль у перемозі гостей.

За даними Whoscored Олександр отримав найвищу оцінку серед всіх гравців матчі – 7,7. Особливо варто відзначити момент на 77 хвилині за рахунку 0:0.

Після удару форварда Брентфорда Мопе головою м'яч мав опинитись у воротах Арсенала, адже воротар не встигав його відбити. Втім Зінченко у стрибку зміг завадити снаряду перетнути лінію.

Відео сейву Зінченка:

До слова, ця перемога дозволила Арсеналу вийти на перше місце в чемпіонаті Англії. Лондонці скористались нічиєю між Манчестер Сіті та Ліверпулем і випередили перших на одне очко, а других – на два.

До слова, Олександр вже взяв участь у 17-ти матчах Арсенала цього сезону, забивши один гол. У наступному турі "каноніри" поміряються силами вдома із Вулверхемптоном.