22 липня 2022 року футбольна мрія Олександра Зінченка стала реальністю. Лівий вінгер перейшов в Арсенал, за який мрія грати ще з дитячих років.

Цікаво прочитати Шахтар хоче повернути бразильців-втікачів: хто може знову одягнути футболку "гірників"

Зінченко: Сказав, що в майбутньому мрію грати за Арсенал

Нинішній футболіст "канонірів" розповів кумедну історію, яка ледь не закінчилась вильотом із академії донецького Шахтаря. А все через любов до Арсенала, у якій він зізнався в одному з репортажів "гірників".

Після чого представник Шахтаря підійшов до Зіни та попросив перезняти репортаж, але вже без мрій про виступи в Арсеналі.

В одному з репортажів в академії Шахтаря, коли я робив трюки з м'ячем, я сказав, що в майбутньому мрію грати за Арсенал. Наступного дня до мене підійшов один із представників Шахтаря і сказав, що цей ролик треба перезняти, бо клуб може звільнити тебе за це,
– розповів Зінченко.

"Мені сказали: "Тільки скажи, що хочеш грати за Шахтар, а не за Арсенал!". Це було смішно, мені потрібно знайти це відео", – додав футболіст "канонірів".

Головне про Зінченка в Арсеналі

  • У структурі Шахтаря Зінченко грав до липня 2014 року. До цього виступав за команди "гірників" від U-17 до U-19.
  • За омріяний клуб Зінченко провів вже 9 матчів, у яких відзначився дебютною гольовою передачею. Контракт із "канонірами" розрахований до кінця червня 2026 року.
  • Через травму Олександр пропустив частину сезону. Українець вже відновився та повернувся до загальної групи команди Мікеля Артети.
  • Лівий захисник прикрасив стіни свого домашнього тренажерного залу кольорами та лого лондонського клубу.
  • Зінченко побив рекорд Олега Лужного, який провів в англійському чемпіонаті 81 поєдинок. В активі Олександра на момент виходу на поле у зустрічі проти Челсі був вже 82 матчі.