Зірковий обмін

В обох чвертьфінальних зустрічах команда Пепа Гвардіоли обіграла суперника з Дортмунда з однаковим рахунком 1:2. Футболка Ерлінга Голанда завжди нагадуватиме Олександру Зінченку про це протистояння, який відіграв усі 90 хвилин на полі.

Більше про матч Манчестер Сіті у драматичній грі здолав Боруссію та вийшов в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів: відео

Український лівий захисник після другого поєдинку обмінявся футболками з 20-річним норвезьким нападником. У трансляцію сам момент обміну не потрапив, але показали Голанда з футболкою на плечі.

Пильні футбольні вболівальники побачили частинку прізвища на футболці: "-ченко". Тому ця футболка явно належала гравцю збірної України. А ось в об'єктиви фотокамер такий момент потрапив.

Ерлінг покидав поле вкрай розчарованим, його команда зупинилась за два кроки від фіналу Ліги чемпіонів. А сам норвежець вже протягом декількох матчів не може відзначитись у воротах суперників.