Боруссія Дортмунд – Манчестер Сіті 1:2

Голи: Беллінгем, 15 – Марез, 55 (п), Фоден, 75

Дивіться також Челсі програв Порту у компенсований час, але вийшов у півфінал Ліги чемпіонів: відео

• У першому матчі Манчестері Сіті вдалося вирвати перемогу наприкінці гри. "Містяни" домінували протягом усього поєдинку, однак "джмелі" зрівняли рахунок на 84 хвилині.
  • Але на 90 хвилині Фоден приніс англійцям важливу звитягу. Боруссії достатньо було здобути перемогу 1:0 у матчі-відповіді, щоб вибити Манчестер Сіті. Натомість англійців влаштовувала перемога, нічия та навіть результативна поразка, наприклад, 3:2.

Після розвідки на старті поєдинку "джмелі" ледь не вжалили гостей на 7 хвилині. Атака на ворота Едерсона прийшла з правого флангу, після чого Дауд вийшов на удару позицію та пробив з-за меж штрафного. Хавбек завдав соковитого удару, але Едерсон забрав м'яч до рук.

Дуже швидко Боруссія могла закріпити перевагу. Господарі поля заробили кутовий, після якого небезпечно пробив Аканджі. Едерсону довелося вступити в гру і забрати м'яч до рук.

Свій перший шанс відновити паритет Манчестер Сіті отримав на 25 хвилині. Гравці Боруссії не змогли вибити м'яч зі штрафного, після чого його підібрав Де Брюйне та потужно пробив у поперечину.

Ще одна нагода у "містян" була на 32 хвилині. Фоден виборов м'яч у штрафному та віддав пас на Марезса. Ріяду вдалося пробити низом, але Хіц був на висоті!

На 38 хвилині автором голу міг стати Олександр Зінченко. Українець намагався відправити м'яч за комірець голкіперу після подачі кутового. Втім, Хіц здійснив впевнений сейв.

Нічийний рахунок влаштовував "містян", тому Боруссія вимушена була йти в напад. Нагоду повернути перевагу "джмелі" мали на 69 хвилині. Після навісу зі штрафного Хуммельс виграв верхову дуель та пробив головою. На жаль для німців, м'яч пролетів над воротами.

За рахунку 1:2 Боруссії потрібно було забивати тричі, щоб пройти до півфіналу. Однак з цим завданням "джмелі" не змогли впоратися і зазнали поразки.

Манчестер Сіті в 1/2 фіналу зіграє проти французького ПСЖ. Зазначимо, що українець Олександр Зінченко провів весь матч у складі Манчестер Сіті.