Попередні п'ять сезонів Зінченко в Англії виступав за Манчестер Сіті, де з командою чотири рази виграв АПЛ. Та влітку 2022 року футболіст перейшов в Арсенал за 35 мільйонів євро. І саме новій команді українця випало відкривати новий сезон АПЛ – 5 серпня у матчі проти Крістал Пелас на виїзді.

Варте уваги Перехід Зінченка в Арсенал – другий найдорожчий трансфер українця в історії: тест

Загалом за Манчестер Сіті Зінченко зіграв 128 матчів. І забив два голи. От тільки жодного з них – в АПЛ. Один гол він забив у Кубку Англії, ще один – в Кубку англійської ліги.

Відтак за 76 матчів, що він провів в АПЛ, українець відзначався лише результативними пасами, але не ударами. Асистів в АПЛ назбивалося аж 7, чотири з них – за минулий сезон.

Та тепер може все змінитися. Адже це буде нова команда. На відміну від Манчестер Сіті, де підопічні Пепа Гвардіоли грали за звичною схемою 4-3-3, а Зінченку відводилася роль лівого захисника, в Арсеналі значно гнучкіше ставляться до схеми. Мікель Артета може використати як ті ж 4-3-3, так і 3-4-1-2, де українець буде вже як лівий фулбек. Відтак і його роль в атаці команди буде значнішою.

Читайте також Трансфер Зінченка в Арсенал включений у символічну збірну літніх переходів АПЛ

Окрім того, в складі "містян" роль українця не була у тому, щоб забивати голи. Звідси можна пояснити таку малу результативність.

Без голів та карток, але з пасами

Цілком ймовірно, що і в новій команді Зінченко продовжить демонструвати те, що і в МанСіті. Адже Артета купував його, знаючи можливості українця. І попри намагання Зінченка грати в центрі поля, йому в новій команді відведена саме роль лівого захисника. Хоча виключати того, що протягом сезону щось зміниться (травми та дискваліфікації в конкурентів, їх продаж) теж не варто.

Голи

Та в Арсеналі Зінченко нарешті може і забити такий очікуваний гол в АПЛ. У букмекерській компанії Favbet приймають ставки на те, чи вдасться Зінченку нарешті відкрити лік своїм голам в АПЛ. Ставка на тотал забитих голів більше 0,5 приймається з коефіцієнтом 2. А от на тотал забитих голів більше 1,5 вже отримала коефіцієнт 4,9.

Результативні паси

Також можна зробити й ставку на те, скільки результативних пасів буде в Зінченка в цьому сезоні. На тотал більше 5,5 – коефіцієнт 2. Натомість якщо українець віддасть щонайменше 8 результативних пасів в АПЛ, то можна виграти ставку з коефіцієнтом 5.

В минулому сезоні Зінченко зупинився на позначці в чотири результативні паси. Але в кожному четвертому матчі він відзначався результативною дією. Відтак чим більше в нього буде матчів, тим більший може бути його показник.

Зіграні матчі

Приймаються і ставки щодо кількості зіграних матчів в АПЛ за сезон. Загалом "каноніри" в чемпіонаті проведуть 38 матчів. Якщо українець зіграє у 29 з них (тотал більше 28,5), то можна виграти ставку з коефіцієнтом 2,2. Варто відзначити, що до цього Зінченко стільки матчів в чемпіонаті Англії не проводив. Максимум – 20 матчів в сезоні 2020/2021. В сезоні 2021/2022 він лише 15 матчів провів в АПЛ. На заваді стали травма та хвороба.

Отримані картки

Варто відзначити, що Зінченко не є грубим гравцем. За попередні два сезони він жодного разу не отримав попередження від арбітра. Та й загалом в АПЛ в нього чотири жовті картки. Правда два попередження він отримав в одному матчі, де і був вилучений.

Чи збережеться така тенденція і в Арсеналі – поки невідомо. Але можна зробити ставку на це. На тотал отриманих карток більше 1,5 в Favbet стоїть коефіцієнт 3.