У південнокорейському Кванвоні продовжуються Зимові юнацькі олімпійські ігри-2024. Україна представлена кількома спортсменами у біатлоні.

До теми Дві українки забігли до топ-15: результат масстарту на етапі в Антгольці

Вагомого успіху у вівторок, 23 січня, досягла Поліна Пуцко. Біатлоністка з Сумщини взяла участь у жіночому спринті та змогла забратися у призове місце.

На двох вогневих рубежах Поліна заробила одне штрафне коло, але змогла завершити перегони на третьому місці. Трохи більше ніж на хвилину українку випередила переможниця Карлотта Гаутеро з Італії.

6. Юлі Квелване (Норвегія) +1:27,4

Друге місце посіла словенка Ела Север. Також ще дві українки фінішували у спринті. Валерія Шейгас опинилась 12-ою, а Ірина Шевченко завершила на 23 позиції.

17-річна Пуцко здобула першу для України медаль на Зимовій юнацькій Олімпіаді-2024. Ба більше, це лише четверта медаль нашої країни в історії цих змагань. Раніше успіху досягали:

• Олександра Назарова та Максим Нікітін (фігурне катання, Олімпіада-2012)
  • Христина Дмитренко (біатлон, гонка переслідування, Олімпіада-2016)