Україна буде представлена п'ятьма біатлоністками, чотири із яких фінішували у заліковій зоні. Найкращою серед українок стала Анастасія Меркушина, яка лише 14 січня відсвяткувала свій 29-й день народження, пише 24 Канал.

Непогана стрільба від українок

Нещодавня іменинниця вибила 19 із 20 мішеней та фінішувала у фінальному протоколі на 13-й позиції. Єдиний промах в Анастасії був на останньому четвертому вогневому рубежі. А так позиція Меркушиної-старшої могла бути ще кращою.

Також у топ-20 заїхала лідерка жіночої збірної України Юлія Джима. Киянка мала на один промах більше за Меркушину та стала 17-ю. Ірина Петренко із 2 хибами розмістилась одразу за своєю землячкою із Києва.

Христина Дмитренко посіла 32-гу позицію за підсумками короткої індивідуалки. А найгіршою серед українок стала Анна Кривонос, яка стала лише 76-ю.

Перемогу у короткій індивідуальній гонці здобула несподівано швейцарка Лєна Хеккі Гросс, яка жодного разу не схибила. А от біатлоністка із Франції, яка посідає високе 4-те місце у загальному заліку Кубка світу, із двома хибами стала другою, поступившись переможниці лише 20 секундами.

Трійку призерок замкнула ще одна представниця Франції Лу Жанмонно.