Циганик: Йовічевіч справді про нього високої думки

Ігор Йовічевіч, якого активно сватають у Шахтар, дійсно зацікавлений у відновленні співпраці з Мар'яном Шведом. За інформацією журналіста Ігоря Циганика, найближчим часом не слід чекати трансферу правого вінгера до "гірників".

До теми "Приїду на ровері": Швед кумедно відреагував на зацікавленість зі сторони Шахтаря

Адже ігрова практика 24-річного футболіста групи атаки бажає бути кращою.

У донецькому Шахтарі Мар'яна Шведа не буде. Йовічевіч справді про нього високої думки, але ігрова практика Шведа не найкраща, він не в найкращому стані,
– розповів коментатор.

У сезоні-2021/2022 Швед відіграв за бельгійський Мехелен 35 матчів, у яких забив 3 голи та зробив стільки ж результативних передач.

ЗМІ роздули інтерес до Шведа

  • Наприкінці червня 2022 року з'явилась інформація про можливий трансфер Мар'яна Шведа у Шахтар.
  • Начебто у цьому придбанні зацікавлений Ігор Йовічевіч, який може стати наступником Роберто Де Дзербі на тренерському містку "гірників". Хорватський спеціаліст не проти знову попрацювати з талановитим футболістом.
  • Швед грав під керівництвом Йовічевіча у львівських Карпатах.
  • Сам футболіст кумедно відреагував на чутки у ЗМІ. Мар'ян запевнив, якщо це все правда, то він готовий приїхати в Україну навіть велосипедом.
  • Наразі Швед виступає у Бельгії. Його європейська кар'єра не є багатою. Мар'ян був одним із лідерів Карпат, а от зарекомендувати себе у Європі не зміг. Не закріпився у Севільї та Селтіку. Після чого помандрував у Мехелен.
  • Його контракт із бельгійським клубом розрахований до кінця червня 2024-го. Однак в угоді ще є пролонгація угоди ще на рік.