Переможцем став захисник "Севільї" Серхіо Регілон. Він допоміг команді обіграти "Рому" (2:0) і вийти до чвертьфіналу турніру, пише 24 канал.

Як це було: "Шахтар" за 4 хвилини розгромив "Вольфсбург" і вийшов у чвертьфінал Ліги Європи: відео

Мораес у матчі 1/8 фіналу Ліги Європи проти "Вольфсбурга" оформив дубль, який приніс "Шахтарю" перемогу та вихід у чвертьфінал. Форвард забив перший гол у матчі на 89-й хвилині, а згодом оформив розгром, відзначившись на 90+3 хвилині.

Саме завдяки цьому форвард потрапив у голосування від офіційного сайту УЄФА за найкращого гравця тижня в Лізі Європи.

Нагадаємо, "Шахтар" вийшов у чвертьфінал Ліги Європи. Там команда зіграє проти "Базеля". Матч запланований на 11 серпня в німецькому Гельзенкірхені.

До теми: Скільки заробив "Шахтар" за вихід в 1/4 фіналу Ліги Європи: відома сума