Ломаченко зізнався, що зухвалі висловлювання сім'ї Лопеса зачепили його за живе. Тому українець прагне помститися у ринзі. Про це повідомляє The Ring.

До теми: Завершу бій з Ломаченком нокаутом року: Лопес зробив зухвалу заяву про поєдинок

Хочу дуже жорстко побити Лопеса

32-річний Ломаченко переконаний, що Лопес не є зіркою. Хоча сім'я Лопеса переконана у протилежному.

Я хочу дуже жорстко побити Лопеса, дуже-дуже жорстко. Батько Лопеса думає, що Теофімо – велика суперзірка. Наприклад, як Тайсон Ф'юрі. Тому вони і займаються треш-током. Лопеси діють, ніби вони суперзірки, але такими не є,
– сказав Василь.

Ломаченко визнав, що відчуває негативні емоції, коли йдеться про Лопесів.

"Чи справді я відчуваю негативні емоції до Лопеса і його батька? А що ви думаєте? Безумовно. Вони мені не подобаються, тому що говорять про мене погані речі. І ці слова не відповідають дійсності. Природно, вони мені не будуть подобається, тому що занадто багато базікають про мене", – зазначив українець.

Дивіться також: Зустрілись поглядом: Ломаченко та Лопес відвідали пресконференцію перед спекотним боєм

Хочу затягнути Лопеса в глибоку воду

В інтерв'ю ESPN Ломаченко припустив, що Лопеса не навчили, що за словами потрібно стежити. Тому Василь прагне жорстко поставити Теофімо на місце.

Спочатку я хочу виграти цей поєдинок. Але якщо у мене буде шанс зробити неприємно, щоб він відчув і запам'ятав, то я обов'язково це зроблю. Я думаю, він не розуміє до кінця. Я хочу затягнути його в глибоку воду, опустити глибоко на дно і тримати його під водою без повітря,
– сказав Ломаченко.

На дев'ять років старший Ломаченко вважає, що молодість 23-річного Лопеса та його габарити не допоможуть здобути перемогу.

"Чому цього разу молодий і більший хлопець не поб'є старого і меншого? Тому що вся справа в стратегії, вмінні швидко мислити в рингу і приймати рішення. Ось це ключ до перемоги", – зазначив Ломаченко.