Французький форвард через вилучення голкіпера Мілана та відсутність замін у команди наприкінці матчу вимушений був вдягнути воротарські рукавички на 7-й компенсованій хвилині. У результаті він провів на незвичній для себе позиції 8 хвилин та продемонстрував неабияку сміливість і воротарський хист.

До теми Дженоа Маліновського у драматичному матчі поступилася Мілану: відеоогляд

Чергова відзнака Олів'є Жиру

Такі дії не залишилися непоміченими. Спочатку Серія А включила Олів'є Жиру у команду тижня на позиції голкіпера, тепер же справа дійшла й до легендарного футбольного симулятора EA Sports FC 24 (колишня FIFA).

"Дев'ятка" Мілана також вразив розробників гри та отримав картку з досить високим рейтингом 84, що на 2 більше, ніж центральний півзахисник Манчестер Юнайтед Скотт Мактоміней, який вийшов на поле на 87-й хвилині матчу за рахунку 0:1 проти Брентфорда та дублем приніс своїй команді перемогу.

Жиру потрапив у команду тижня в EA Sports FC 24 у ролі голкіпера
Жиру потрапив у команду тижня в EA Sports FC 24 у ролі голкіпера / соцмережі EA SPORTS FC