Дженоа – Мілан 0:1

Гол: Пулішич, 87

Команда українця у семи перших матчах Серії А здобула дві перемоги, здолавши Лаціо (1:0) та Рому (4:1). У поєдинку проти одного з лідерів чемпіонату Дженоа розраховували теж взяти очки, пише 24 Канал.

Два вилучення воротарів та Жиру на воротах

Імениті гості більше володіли ініціативою та частіше пробивали по воротах суперника. Проте майже до завершення другого тайму жодній з команд не вдавалося "розмочити" рахунок.

Лише на 87-й хвилині поєдинку ексвінгер Челсі Крістіан Пулішич скористався поперечним пасом Юнуса Муси та влучним ударом відправив м'яч у сітку воріт "грифонів". Гравці Дженоа сигналізували про гру рукою гравця Мілана, але арбітр після перегляду ВАР зарахував гол.

Після цього розпочалося найцікавіше. На 7-й компенсованій хвилині воротар "россонері" Меньян отримав пряму червону картку та залишив команду в меншості. Оскільки всі заміни Стефано Піолі вже використав, то у ворота став форвард Олів'є Жиру.

Штрафний у виконанні Дженоа ледь не завершився голом. М'яч після удару Гудмундссона влучив у поперечину.

Під час розіграшу кутового у штрафний майданчик Мілана прибіг воротар "грифонів" Мартінес. Проте замість користі він підвів свою команду. В одному з епізодів голкіпер невдало виконав підкат та отримав другу жовту картку.

У підсумку гра так і завершилася з рахунком 1:0 на користь Мілану. Руслан Маліновський відіграв 67 хвилин, але не відзначився результативними діями.

• Після перемоги в Генуї Мілан вийшов на перше місце в Серії А. У команди Піолі 21 очко після 8 зіграних матчів.
  • Дженоа опустилася на 15-ту позицію з 8 заліковими пунктами на рахунку.