За підсумками 2-матчевих протистоянь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів боротьбу продовжують 8 європейських грандів. Увага українського уболівальника буде особливо прикута до двох клубів – лондонського Арсенала Олександра Зінченка та мадридського Реала, за який виступає голкіпер Андрій Лунін. Останній має шанс вдруге підійняти над головою трофей ЛЧ (вперше Лунін став переможцем турніру у 2022-му році), передає 24 Канал.

До теми Гравці збірної України продовжують боротьбу за трофей: хто вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Хто зіграє в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

О 13:00 футбольні фанати дізнались усі чвертьфінальні пари найпрестижнішого єврокубкового турніру.

Іспанія матиме найбільше представництво у наступному раунді Ліги чемпіонів-2023/2024. Аж три клуби захищатимуть честь Ла Ліги, одразу два колективи є представниками Мадрида.

• Арсенал – Баварія
  • Атлетіко Мадрид – Боруссія Дортмунд
  • Реал – Манчестер Сіті
  • ПСЖ – Барселона

В 1/2 фіналу Ліги чемпіонів зійдуться переможці пар Атлетіко – Боруссія Дортмунд / ПСЖ – Барселона, а в іншому півфіналі тріумфатори протистоянь Арсенал – Баварія / Реал – МанСіті.

Зверніть увагу, що перші поєдинки чвертьфіналу ЛЧ відбудуться 9-10 квітня. Матчі-відповіді – 16-17 квітня Щодо півфінальних зустрічей, то вони заплановані на 30 квітня – 1 травня, а матчі-відповіді – 7-8 травня.

Нагадаємо, що у минулому сезоні Лігу чемпіонів взяв Манчестер Сіті, який у фіналі мінімально здолав Інтер (1:0, гол забив Родрі). Італійський клуб вибув із ЛЧ після протистоянь проти мадридського Атлетіко в 1/8 фіналу турніру.