Нещодавно МОК опублікував заяву, яка стосується України та обмежень проти Росії та Білорусі. Комітет не забув дати шанс спортсменам, які під санкціями, завуальовано брати участь у змаганнях.

Варте уваги Ніякої Росії: УЄФА офіційно відібрала в Казані право приймати матч за Суперкубок 2023

Жан Беленюк вважає таке рішення МОК "брудним". Оскільки міжнародний комітет закриває очі на очевидні речі

У той час коли українців атакують ракетами та дронами-камікадзе, МОК активно шукає шлях для повернення росіян та білорусів до міжнародних змагань… Ми всі прекрасно бачимо або активну підтримку, або переважно мовчання спортсменів, тренерів і функціонерів РФ, що у свою чергу потурає агресії, та як Росія використовує спорт із пропагандистською метою,
– написав Беленюк.

Також олімпійський чемпіон вирішив не панькатись. Олімпійський чемпіон висловився чітко та зрозуміло доніс свою позицію.

Таке рішення чітко показало, які цінності сповідує МОК. Це дуже "зручна позиція": запропонувати спортсменам рф та білорусі підписати папірці, що вони начебто підтримують положення Олімпійської хартії, що вони проти війни, і в обмін на це бути допущеними до змагань у Парижі. В той час, коли очільник російського НОК розповідає як він пишається спортсменами, що беруть участь у так званій "СВО",
– додав Беленюк.

Нагадаємо, що Олімпійський комітет Азії зробив зробив привабливу пропозицію спортсменам з Росії та Білорусі, запросивши їх на змагання.