Україна продовжує виступи на літніх Олімпійських іграх-2024. На середу, 7 серпня, були винесені сутичку з греко-римської боротьби серед чоловіків, пише 24 Канал.

До теми Гарантував медаль для України: Насібов вийшов у фінал Олімпіади-2024 з греко-римської боротьби

Чергова медаль України

У ваговій категорії до 87 кілограмів виступав олімпійський чемпіон минулих Ігор-2020 Жан Беленюк. Українець зміг впевнено переграти в 1/8 фіналу китайця Цяна та у чвертьфіналі казаха Турсинова.

У півфіналі Жан вийшов на представника Ірану Алірезу Мохмадіпіані. Беленюк вважався фаворитом битви і стартував дуже впевнено. У першій половині українець вдало провів атаку та повів у рахунку 3:0.

Втім після перерви іранцю вдався камбек. Спочатку Беленюк заробив штрафний бал, а пізніше Мохмадіпіані реалізував партер Беленюка. Гра так і закінчилась з рахунком 3:3, але переможцем став Аліреза завдяки перевазі останнього балу.

Таким чином, Жан виступить у сутичці за бронзову нагороду. Суперником стане угорський борець Давід Лосончі. Битва відбудеться у четвер, 8 серпня.