У середу, 7 серпня, на Іграх в Парижі розпочали свій виступ українські борці. У ваговій категорії до 67 кілограмів змагався Парвіз Насібов, пише 24 Канал.

Перемога на характері

Свій турнірний шлях срібний призер ОІ-2020 розпочав з 1/8 фіналу у поєдинку проти серба Мате Немеша. Поступаючись супернику з рахунком 1:2, українець зумів вирвати перемогу та вийти в наступний раунд.

Не менш складним виявився чвертьфінал. Представник Киргизстану Амантур Ісмаїлов вигравав по ходу поєдинку. Однак Парвізу вдалося здійснити камбек та пробитися у півфінал – 7:6.

Півфінальна сутичка проти Хасрата Джафарова відбулася під час вечірньої сутички. Азербайджанець першим відкрив рахунок у поєдинку. Перший період завершився на користь Джафарова – 3:2.

Все вирішилося у другій половині сутички. Парвіз Насібов змусив суперника помилятися та в підсумку здобув третю перемогу на Олімпіаді-2024. Українець здолав Джафарова з рахунком – 3:3 завдяки перевазі.

Відео півфіналу Насібов – Джафаров

Парвіз Насібов гарантував Україні ще одну медаль. У фінальній сутичці, яка відбудеться 8 серпня, він зустрінеться з іранцем Саїдом Есмаїлі Лейвесі.