Олександр Усик у звичній для боксу манері звернувся до Тайсона Ф'юрі. Український боєць жадає здобути титул "абсолюта".

Варте уваги У Ф'юрі зриває дах: Тайсон жорстко облаяв Усика під час підготовки до бою

Продовжують ставити ультиматуми

Чемпіон світу за версіями WBA, WBO, IBO та IBF у надважкій вазі Олександр Усик вкотре звернувся до Тайсона Ф'юрі, який володіє титулом WBC. Український боксер з нетерпінням чекає легендарного поєдинку, в той момент, як британець забарився з підписанням контракту.

Привіт, жадібне пузо, положення про реванш надійшло з вашого боку, а не з мого. Припини скиглити та ухилятися. Будь чоловіком, підпиши контракт або звільни пояс. Мені потрібен титул абсолюта, а не грати у ваші дурні ігри,
– сказав Олександр Усик.

На початку березня, 10-го числа стало відомо, що зустріч між Олександром Усиком та Тайсоном Ф'юрі повинна відбутися 29-го квітня, оскільки боксери попередньо погодили бій. Проте офіційний контракт поки що не підписано.

Стрімкий розвиток подій

  • "Циганський король" несподівано перервав мовчання та поставив ультиматум Усику – розподіл гонорару у співвідношенні 70 на 30 на користь британця.
  • Український чемпіон моментально відреагував, погодившись на умови скандаліста, але нагадав британцю про обіцянку допомогти Україні.
  • WBA визначила дедлайн для організації поєдинку за абсолют між Тайсоном Ф'юрі та Олександром Усиком, який в результаті подіяв на обидві сторони.