Україна – Молдова 5:2

Збірна України з пляжного футболу вдало виступила у європейській кваліфікації до чемпіонату світу-2024. Наша команда впевнено виграла групу, пише 24 канал.

До теми Збірна України з пляжного футболу здобула срібло на Європейських іграх

Наша команда виграла всі три зустрічі проти Іспанії, Польщі та Литви. Це дозволило вийти у чвертьфінал єврокваліфікації, переможці якої виходять чемпіонат світу.

Суперником України на фінальній стадії стала Молдова. Гра видалась непростою попри відносно впевнений рахунок. Молдавани швидко зрівняли рахунок після голу Зборовського і не програли у першій третині гри.

Другий період також завершився внічию (2:2). А вже в останньому періоді підопічні Миколи Костенка та Олександра Корнійчука дотисли Молдову, забивши тричі.

Як підсумок, "синьо-жовті" здолали сусідів з рахунком 5:2 та вчетверте вийшли на ЧС-2024. Останній раз наша команда була присутня на Мундіалі у 2013-му.

Варто знати Україна повертається на світову арену: результати жеребкування ЧС з гандболу серед жінок

Сам чемпіонат світу пройде з 15 по 25 лютого 2024 року в Дубаї (ОАЕ). Участь у змаганні візьмуть 16 збірних, які будуть розбиті на 4 групи по чотири команди. Учасниками ЧС-2024 стануть: