У Кракові продовжуються Європейські ігри-2023. Паралельно із ними проходить і командний чемпіонат Європи з легкої атлетики, де бере участь і Україна, пише 24 канал.

До теми Відсторонення Росії та головні надії України: що варто знати про Європейські ігри-2023

Наша команда змушена була знятись з ЧЄ-2021 та опуститись у другий дивізіон через спалах коронавірусу в команді. Втім надовго на цьому рівні "синьо-жовті" не затримались.

У середу наші легкоатлети здобули три перемоги. А у другий та фінальний ігровий день українці додали ще одну перемогу. Ярослава магучіх без проблем виграла у змаганнях зі стрибків у висоту.

Спортсменці з Дніпра вдалось взяти 1,91 та 1,94 метра з перших спроб. Коли Ярослава пішла на 1,97 метра, то лише третя спроба виявилась вдалою. Цього було достатньо для перемоги у турнірі. Окрім Магучіх, у четвер Україна здобула ще наступні успіхи:

• 2 місце. Роман Кокошко (штовхання ядра)
  • 2 місце. Артур Фельфнер (метання спису)
  • 3 місце. Олег Дорощук (стрибки у висоту)
  • 3 місце. Тетяна Кайсен (біг на 200 метрів)
  • 3 місце. Станіслав Коваленко (біг на 200 метрів)
  • 3 місце. Микита Барабанов, Катерина Карпюк, Олександр Погорілко, Анна Рижикова (змішана естафета 4х400 метрів)
  • 4 місце. Наталія Стребкова (біг з перешкодами)
  • 4 місце. Ольга Ляхова (біг на 1500 метрів)
  • 6 місце. Богдан-Іван Городиський (біг на 5000 метрів)
  • 8 місце. Ганна Гацко (метання спису)

У підсумковій таблиці другого дивізіону Україна набрала 435,5 бала та посіла друге місце. Це дозволило нашій команді повернутись у першу лігу. Також підвищення здобули Угорщина та Литва.