Треті в історії Європейські ігри проходять цього року в Польщі, пише 24 канал. Організатори не допустили до змагань спортсменів з Росії та Білорусі. Натомість збірна України відправила на турнір аж 263 спортсменів.

До теми Відсторонення Росії та головні надії України: що варто знати про Європейські ігри-2023

У другий ігровий день нашій команді підкорилось три золоті медалі. Також у змаганнях з карате стартували троє наших спортсменів:

• Катерина Крива (куміте, до 50 кілограмів)
  • Анжеліка Терлюга (куміте, до 55 кілограмів)
  • Нікіта Філіпов (куміте, до 60 кілограмів)

Невдало виступила лише Катерина, яка програла два поєдинки на старті та не пройшла у півфінал. А ось двом останнім вдалось здобути медалі.

Філіпов подолав на старті Ронена Гетбарга (Ізраїль) та Анджело Крешченцо (Італія), а також розписав нічию із Флоріаном Даніелем Хаасом (Німеччина). Правда, у півфіналі українець поступився греку Хрістосу Стефану Ксеносу і задовольнився бронзою.

Терлюга бере реванш

А ось Терлюга виправдала звання фаворитки та стала чемпіонкою. Розписавши нічию з Веронікою Брунорі (Італія), одеситки не залишила шансів суперницям з Туреччини (Туба Якан) та Німеччини (Гізем Бугур).

У півфіналі Анжеліка вибила Дженніфер Ворлінг (Люксембург), а у вирішальному поєдинку взяла гору над болгаркою Івет Горановою. Це друга медаль Терлюги на Європейських іграх. У 2019-му вона у фіналі програла як раз Горановій.