Блискавична гра на чемпіонаті світу: збірна Україна з хокею знищила Литву і вийшла у дивізіон ІА

3 травня 2024, 22:03

Збірна України з хокею неймовірно виступила у дивізіоні ІВ на чемпіонаті світу-2024. У вирішальній грі підопічні Дмитра Христича розібрались із командою-господаркою змагання.

Литва – Україна 1:4

Голи: Норейка (57:11) – Трахт (09:19), Трахт (30:56), Денискін (53:54), Пересунько (57:51).

Чоловіча збірна України з хокею завершила виступи на чемпіонаті світу-2024 у Литві. Команда Дмитра Христича брала участь у дивізіоні ІВ, де суперниками стали команда-господарка Литва, а також Китай, Іспанія, Нідерланди та Естонія, пише 24 Канал.

До теми Точно в ціль: український хокеїст влучив шайбою в голову тренера збірної Китаю

Стовідсотковий результат

"Синьо-жовті" вели боротьбу за підвищення в класі у лігу ІА, куди міг вийти лише переможець групи. Нашими головними конкурентами вважались Литва та Китай. Втім на справі Україна пройшла цей секстет на одному диханні:

• Естонія – Україна 0:8
  • Україна – Нідерланди 4:0
  • Україна – Китай 9:0
  • Україна – Іспанія 6:1

Втім Литва також виграла всі матчі, хоч і не з такими великими рахунками. Тому саме в останньому турі наша команда із прибалтами вирішували долю путівки у вищий дивізіон в очній дуелі.

Зрештою підопічні Христича впевнено переграли і команду-господарку. У першій третині наша команда відкрила рахунок зусиллями Трахта, скориставшись більшістю. У другому періоді той таки Данило подвоїв рахунок.

Знову скористатися більшістю Україна змогла в середині третього періоду. Литовцям зрештою вдалось відквитати одну шайбу, але одразу після цього суперника добив Пересунько, вразивши порожні ворота.

Таким чином, Україна виграє групу зі стовідсотковим показником та вперше з 2017 року потрапляє у дивізіон ІА. Наступного року наша команда зможе позмагатися за вихід у топ-дивізіон, де виступають найкращі збірні світу.