Команда Валіда Реграгі стала справжнім жахом для суперників. Марокко вийшла у плей-офф із першого місця з групи "F", далі в 1/8 фіналу обіграло Іспанію (0:0, по пенальті – 3:0), а у чвертьфіналі здолало Португалію (1:0).

Цікаво прочитати Прорив Марокко, джокери Японії та молодь Аргентини: головні відкриття чемпіонату світу-2022

Благородний вчинок марокканців

Чемпіонат світу у Катарі змінив життя та репутацію марокканських футболістів. Вони стали національними героями у своїй країні. Яскравий виступ на Мундіалі у Катарі приніс команді 25 мільйонів доларів.

Але не усі гроші дістануться футболістам. Частина зароблених коштів піде на федерацію, яка вкладе їх у розвиток місцевого футболу.

Однак навіть від цієї частини зароблених преміальних футболісти відмовились. Африканська команда спрямує ці кошти на допомогу бідним родинам у Марокко.

Європейські клуби вже накинули око на гравців, які запалювали на ЧС-2022.

Як Марокко феєрило на ЧС-2022 з футболу

• У груповому раунді жереб звів Марокко з Бельгією, Канадою та Хорватією. Марокканські футболісти за три тури набрали 7 очок та з першого місця пробились у плей-офф.
  • В 1/8 фіналу Мундіалю африканці вибили з турніру Іспанію за підсумками серії пенальті.
  • У чвертьфіналі переможний шлях команди Валіда Реграгі продовжився. Єдиний гол Юссефа Ен-Несірі приніс Марокко мінімальну перемогу над Португалією 1:0.
  • Переможну ходу зупинили віцечемпіони світу-2018 французи – 2:0.
  • У матчі за третє місце фарт марокканців закінчився. Хорватія вирвала боротьбу за "бронзу" – 2:1.