Міністр спорту та туризму Польщі Каміль Бортнічук на початку року анонсував створення коаліції проти допуску росіян і білорусів до міжнародних змагань. Наступним кроком союзників України стане ухвалення спільної декларації з приводу бану спортсменів з країн-агресорів.

До теми Голова НОК Польщі тиснутиме на Францію задля недопуску росіян та білорусів на Олімпійські Ігри

Польща не погодиться на повернення росіян та білорусів

Про це розповів Каміль Бортнічук під час спілкування з польськими журналістами.

"Чи буде Польща бойкотувати змагання? З цього приводу нічого не змінилося. Ми знаходимося в процесі формування наступної позиції коаліції з 36 країн.

15 травня у нас Рада ЄС зі спорту, де ми також плануємо ухвалити чітку декларацію проти повернення росіян і білорусів на міжнародну арену", – розповів Бортнічук.

Також Бортнічук підтвердив, що спортсмени з Росії та Білорусі не будуть учасниками Європейських ігор, які стартують у Польщі 21 червня.

Ми маємо повну підтримку Європейського олімпійського комітету, який є нашим головним партнером в організації цього заходу. Абсолютно жоден учасник з Росії та Білорусі не виступить на Європейських іграх,
– запевнив Бортнічук.

Є лише одна умова, за якою атлети з Росії та Білорусі можуть приїхати на змагання – вони повинні публічно засудити агресію проти України та скоєних там злочинів.