Після цього Суперліга вже встигла оголосити формат нового турніру, який, за інформацією інсайдерів, може стартувати у 2025 році. Проте головним залишається питання, чи захочуть самі клуби брати в новому змаганні участь, адже у 2021 році, коли вперше було оголошено про створення Суперліги, фанати та переважна більшість футбольних людей різко негативно сприйняли цю ідею.

Читайте також Суперліга проти УЄФА: що треба знати про революцію у футболі, яка може вбити Лігу чемпіонів

Арсенал відмовився від участі в Суперлізі

Наразі в організації офіційно залишилося лише 2 клуби – Барселона та Реал, хоча на початку було 12. Серед підписантів створення нового турніру був і лондонський Арсенал, за який виступає Олександр Зінченко.

Після оголошення рішення суду "каноніри" випустили офіційну заяву, в якій розповіли, чи збираються вони брати участь у Суперлізі.

Футбольний клуб Арсенал бере до відома рішення Європейського суду, винесене в четвер, 21 грудня 2023 року, і наша позиція щодо Європейської суперліги не змінилася. Ми продовжимо виступати в змаганнях УЄФА та співпрацювати з європейськими клубами та Європейською клубною асоціацією,
– йдеться в заяві.

Нагадаємо, що раніше міністерство спорту Великої Британії також відреагувало на останні події, воно заявило, що зробить усе можливе на законодавчому рівні, щоб англійські клуби не приєднувалися до Суперліги.